Aquaman 3: Koruna Atlantidy

Aquaman 3: Koruna Atlantidy - Dan Abnett, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dan Abnett,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Aquaman 3: Koruna Atlantidy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Aquaman 3: Koruna Atlantidy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dan Abnett,. Číst Aquaman 3: Koruna Atlantidy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Válka skončila... ale dokáže Aquaman žít v míru? Ničivá válka mezi Spojenými státy a Atlantidou byla zásluhou Aquamana odvrácena. Odměnou za nastolení míru je králi Atlantidy respekt a uznání, které se mu vyhýbaly... a nová skupina zarytých „Aquafanoušků“, jaké by vůbec nečekal. Ale zvýšený zájem z veřejnosti dělá z Aquamana cíl. Je tu Warhead, kyborg, který dokáže ovládat mysli lidí a používat je jako zbraně. Opět hrozí i Mrtvá voda a netvor, o němž si Aquaman myslel, že ho porazil, a o němž stále netuší, odkud se vzal. Aby je zastavil, bude muset vládce Sedmi moří uzavřít spojenectví s týmiž Aquamariňáky, kteří se ho pokoušeli zavraždit. A ono spojenectví bude možná stejně nebezpečné jako kterýkoliv nepřítel. Neustálé hrozby nad i pod hladinou mezi obyvateli Atlantidy vyvolávají neklid. I když Aquaman uspěje a ochrání své království, udrží si trůn?


...3: Koruna Atlantidy. Aquaman 3: Koruna Atlantidy 299 K č -17 % 299 Kč ... KOMIKS: Dan Abnett, Aquaman 3: Koruna Atlantidy | sarden.cz ... ... Na to nám odpoví Koruna Atlantidy… Ačkoliv Aquaman platí obecně za takového otloukánka, v rámci Rebirthu se mu minimálně u nás vskutku daří. Dan Abnett zkrátka patří mezi skutečně ostřílené scénáristy, kteří moc dobře ví co dělají. Na rozdíl od řady svých souputníků ze Znovuzrození tak Aquamanova řada pouze ... Flash 3: Ranaři vracejí úder; Batman: Já jsem zhouba; Liga sprav ... Aquaman 3: Koruna Atlantidy | DK Komiksy ... ... Flash 3: Ranaři vracejí úder; Batman: Já jsem zhouba; Liga spravedlnosti 3: Bezčasí (brožovaná) Batman/Flash: Odznak (brož) Aquaman 3: Koruna Atlantidy - Tuto knihu právě prohlížíte; Liga spravedlnosti 4: Nekonečno (klasická obálka) Liga spravedlnosti 4: Nekonečno (alternativní obálka...SOUVISEJÍCÍ KNIHY