Jídlo a proměna: Symbolika jídla ve snech, pohádkách a mýtech

Jídlo a proměna: Symbolika jídla ve snech, pohádkách a mýtech - Eve Jacksonová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Eve Jacksonová
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Jídlo a proměna: Symbolika jídla ve snech, pohádkách a mýtech.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jídlo a proměna: Symbolika jídla ve snech, pohádkách a mýtech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eve Jacksonová. Číst Jídlo a proměna: Symbolika jídla ve snech, pohádkách a mýtech Online je nyní tak snadné!

POPIS


V současné západní společnosti je jídlo kupodivu stále velkým problémem. Mámeli dostatečné zásoby jídla, nemusíme na ně přece stále myslet, ale můžeme se uvolnit a svoji pozornost můžeme obrátit i někam jinam. Přesto ale vznikají nové obavy a problémy spojené s jídlem, přestože většině z nás už hlad nehrozí. Na jídlo a potraviny dnes projikujeme myšlenky, které už nemají nic společného s nutným zajištěním základních životních potřeb. Nenaplněné emoční či sexuální potřeby uspokojujeme jídlem, které je vždy po ruce. Jsme-li rozčilení nebo smutní, saháme po jídle. Jídlo se stává i odkladištěm tajných strachů a nereálných představ o možnosti dokonalého zdraví. Podobně překvapující je strach z tloušťky. Počet osob s poruchami příjmu potravy – problémem nepředstavitelným pro chudé společnosti, které stále ještě bojují o zabezpečení dostatečného množství potravy – se neustále zvyšuje. Kniha vznikla jednak díky zájmu autorky o široké téma významu jídla, ale také díky jejím zkušenostem z psychoterapeutické praxe, v níž se setkává s paradoxním utrpením z nadbytku.


... proměna: Symbolika jídla ve snech, pohádkách a mýtech ... Jídlo. Problém těla nebo duše? - Mgr. Ing. Valéria ... ... . Eve Jacksonová Nakladatel: Alpha Book 2019 žádné recenze. Sojka hlídačka ... Jídlo a proměna Symbolika jídla ve snech, pohádkách a mýtech. Přidat recenzi Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; ... Podtitul: Symbolika jídla ve snech, pohádkách a mýtech V současné západní společnosti je jídlo kupodivu stále velkým problémem. Mámeli dostatečné zásoby jídla, nemusíme na ně př ... Eve Jackson: Jídlo a proměna | Stanislav Vašina: Čtenářský ... ... . Mámeli dostatečné zásoby jídla, nemusíme na ně přece stále myslet, ale můžeme se uvolnit a svoji pozornost ... Elektronická kniha Jídlo a proměna Eve Jacksonová - Jídlo a proměna ... Jídlo a proměna: Symbolika jídla ve snech, pohádkách a mýtech. Eve Jacksonová Nakladatel: Alpha Bo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY