Království lotosu - Skryté poselství

Království lotosu - Skryté poselství - Elizabeth Bearová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Elizabeth Bearová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Království lotosu - Skryté poselství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Království lotosu - Skryté poselství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elizabeth Bearová. Číst Království lotosu - Skryté poselství Online je nyní tak snadné!

POPIS


První svazek trilogie, která vás zavede do Lotosových království a nebezpečných horských průsmyků. Vychází v edici světové fantasy Pendragon.Gage je mosazný stroj, který však přemýšlí jako člověk. Stvořil ho čaroděj, kterému až do jeho smrti sloužil. Teď se nechává najímat jako žoldák. Jeho nejnovější zakázka vypadá banálně – královně Lotosového království má doručit zprávu od nejmocnější kouzelnice z Messaline. Společnost na cestě mu bude dělat Mrtvý muž. Člověk, který má chránit Gage i zprávu, kterou nese. Jejich poslání je totiž vede přímo do ohniska velké války. 


...mosazný stroj, který však přemýšlí jako člověk ... Království lotosu - Skryté poselství - Apokryf.cz ... . Stvořil ho čaroděj, kterému až do jeho smrti sloužil. Teď se nechává najímat jako žoldák. Jeho nejnovější zakázka vypadá banálně - královně Lotosového království má doručit zprávu od nejmocněj Epická dospělácká fantasy inspirovaná indickým náboženstvím, plná magie, politikaření a silných ženských hrdinek. Na začátku jsem si musela zvyknout na trochu "krkol ... Království lotosu - Skryté poselství - Knihy.ABZ.cz ... . Na začátku jsem si musela zvyknout na trochu "krkolomný" styl psaní, autorka občas sklouzne k filozofickým úvahám, ale děj plynul svižně, univerzum je to rozhodně zajímavé, takže účel prvního dílu trilogie kniha rozhodně splňuje. Království lotosu - Skryté poselství Elizabeth Bearová # ... Království lotosu - Rudá křídla Posty, které by tě mohly zajímat. blog. #čarodo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY