Samostudijní kurz politického islámu: úroveň 1

Samostudijní kurz politického islámu: úroveň 1 - Bill Warner | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Bill Warner
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Samostudijní kurz politického islámu: úroveň 1.pdf


Chcete si knihu přečíst?Samostudijní kurz politického islámu: úroveň 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bill Warner. Číst Samostudijní kurz politického islámu: úroveň 1 Online je nyní tak snadné!

POPIS


V médiích se objevuje řada názorů na islámskou doktrínu, ale žádná fakta. Nikdo totiž nestuduje základní zdroj znalostí o skutečné povaze islámu –Mohameda a Alláha. Tento samostudijní kurz vychází ze tří islámských zdrojových textů: koránu, síry (Mohamedova životopisu) a hadísů (jeho tradic). Pokud budou vaše znalosti vycházet z těchto původních textů, bude je možné ověřit a vaše porozumění bude mít pevné základy. Korán i všechny ostatní islámské texty jsou napsány tak, aby byly těžko srozumitelné. Když však odstraníme umělý jazyk a nahradíme ho jednoduchou češtinou, získáme něco ohromujícího. Díky tomuto kurzu se zbavíte všech nejasností ohledně islámu. Pochopíte, co stojí za událostmi v islámském světě a co to znamená pro naši civilizaci.


...dy témat, kterými se zabývá: Mohamed, džihád, křesťané, ženy, podvolení se a dualita ... Samostudijní kurz politického islámu - Bill Warner ... ... . SAMOSTUDIJNÍ KURZ O POLITICKÉM ISLÁMU, úrovně 1, 2 a 3 učiní konec vašemu nepochopení islámu. Pochopíte, co je motivem islamistických akcí ve světě a co to znamená pro naši civilizaci. Tato kniha patří do 1. úrovně. Samostudijní kurz politického islámu. Úroveň 1. ... Tento samostudijní kurz vychází ze tří islámských zdrojových textů: koránu, síry (Mohamedova životopisu) a hadísů (jeho tradic). Pokud budou vaše znalosti vycházet z těchto původních textů, bude je možné ověřit a ... Samostudijní kurz politického islámu, úroveň 1 | CSPII ... . Pokud budou vaše znalosti vycházet z těchto původních textů, bude je možné ověřit a vaše porozumění bude mít pevné základy. ... Samostudijní kurz politického islámu Autor: Warner, Bill Nakladatel: CSPI ČR, z.s. EAN: 9788088089421 ISBN: 978-80-88089-42-1 Originál: A Self Study Course on Political Islam Popis: 1× kniha, brožovaná, 114 stran, č...SOUVISEJÍCÍ KNIHY