Vynález lorda Randolpha: Cavanaughovi

Vynález lorda Randolpha: Cavanaughovi - Stephanie Laurensová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Stephanie Laurensová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vynález lorda Randolpha: Cavanaughovi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vynález lorda Randolpha: Cavanaughovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephanie Laurensová. Číst Vynález lorda Randolpha: Cavanaughovi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lord Randolph Cavanaugh je věrný a oddaný – ale jen v očích své rodiny. Ostatní ho považují za odměřeného, chladného a váženého podnikatele jdoucího si tvrdě za svým. Ale Rand má i jiné sny… na svých cestách se seznámí s vášnivou kráskou, která prolomí jeho železné sebeovládání. Felicia Throgmortonová se snaží udržet svou rodinu nad vodou. Její zesnulý otec se celá desetiletí věnoval pouze vynálezům a bratr je rozhodnutý jeho dílo dokončit. Felicia si zoufá a neví, jak zachránit neutěšenou finanční situaci. Má před sebou těžký úkol – musí přesvědčit jejich investora, že otcův pošetilý projekt stojí za to, aby ho podpořil. Lord Randolph přijíždí na Throgmorton Hall v okamžiku, kdy vybuchne vynález, na kterém závisí jeho dobrá pověst investora. K tomu vyjde najevo, že na vynálezu pracuje někdo jiný, než čekal, a klíč k úspěchu drží v ruce pronikavě inteligentní žena, s níž ho pojí neochvějná odvaha a nezlomné odhodlání postavit se hrozící katastrofě. Společnými silami se pustí do zdánlivě bezvýchodného boje, aby překonali nemalé překážky a zachránili vše, co je jim drahé.


...z lorda Randolpha Cavanaughovi. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Kniha: Vynález lorda Randolpha (Stephanie Laurensová) | bux.sk ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Vynález lorda Randolpha kniha od: Stephanie Laurens (p) 63 % 18 hodnocení ... Elektronická kniha Vynález lorda Randolpha na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Vyná ... Cavanaughs: Vynález lorda Randolpha - bazar | Databáze knih ... ... Elektronická kniha Vynález lorda Randolpha na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Vynález lorda Randolpha od ostatních... Vynález. lorda Randolpha. Vynález lorda . Randolpha. Vyrobeno pro společnost Palmknihy - eReading. ... „Musíš lordu Cavanaughovi vysvětlit, co se stalo. Upřímně řeče...SOUVISEJÍCÍ KNIHY