Dobrá bloncka

Dobrá bloncka - Jack Kerouac | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jack Kerouac
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobrá bloncka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dobrá bloncka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jack Kerouac. Číst Dobrá bloncka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dobrá bloncka je soubor různorodých textů, který rekapituluje témata, ke kterým se Kerouac vracel, a to různými formami: beletristicky i žurnalisticky. Nacházíme v něm nepublikované povídky a prozaické fragmenty, publicistické texty o beatnické generaci, o sportu, o literatuře, o jazzu aj. Pestrost textů se odráží i v pestrosti překladatelských přístupů - na knize se podílela řada překladatelů, kteří už se v Argu v minulosti s Kerouacem potkali. Svazek uvádí předmluva básníka Roberta Creeleyho.


... bloncka je soubor různorodých textů, který rekapituluje témata, ke kterým se Kerouac vracel, a to různými formami: beletristicky i žurnalisticky ... Kniha Dobrá bloncka | Knihy pre každého ... . Nacházíme v něm nepublikované povídky a prozaické fragmenty, publicistické texty o beatnické generaci, o sportu, o literatuře, o jazzu aj. Dobrá bloncka je soubor různorodých textů, který rekapituluje témata, ke kterým se Kerouac vracel, a to různými formami: beletristicky i žurnalisticky. Nacházíme v něm nepublikované povídky a prozaické fragmenty, publicistické texty o beatnické generaci, o sportu, o literatuře, o jazzu aj. Dobr ... Jack kerouac dobra bloncka | HLEDEJCENY.cz ... . Nacházíme v něm nepublikované povídky a prozaické fragmenty, publicistické texty o beatnické generaci, o sportu, o literatuře, o jazzu aj. Dobrá bloncka je soubor různorodých Kerouacových textů, který rekapituluje témata, ke kterým se vracel, a to různými formami, beletristicky i žurnalisticky. Nach...SOUVISEJÍCÍ KNIHY