Nová čítanka III. k Literatuře v kostce pro SŠ

Nová čítanka III. k Literatuře v kostce pro SŠ - Jana Chrástecká | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Chrástecká
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Nová čítanka III. k Literatuře v kostce pro SŠ.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nová čítanka III. k Literatuře v kostce pro SŠ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Chrástecká. Číst Nová čítanka III. k Literatuře v kostce pro SŠ Online je nyní tak snadné!

POPIS


Oblíbená řada učebnic ve zbrusu novém vydání! Publikace přináší ukázky z děl autorů uvedených v učebnici Nová literatura v kostce pro SŠ. Je určena studentům středních škol, ale nejen jim. Slouží k seznámení se stěžejními díly světových i českých autorů s důrazem na katalog požadavků ke státní maturitní zkoušce. Čítanka je zaměřena na tato témata: • Česká a světová literatura konce 19. století a počátku 20. století • Moderní umělecké směry 1. poloviny 20. století • Německy psaná literatura v českých zemích • Česká a světová literatura 1. poloviny 20. století Autorka při přípravě publikace využila své dlouholeté zkušenosti s výukou literatury na střední odborné škole a zvláště s přípravou studentů ke státní maturitní zkoušce.


... Sochrová2 Čítanka III. k Literatuře v kostce pro SŠ Marie Sochrová Čítanka III ... Nová literatura v kostce pro SŠ - Jana Mrózková | Knihy ... ... . k Literatuře v kostce Kresb. Němčina v kostce pro střední školy, Justová, H., nová, nepoškozená, bez vpisků. cena + poštovné nebo . Čítanka 3 k Literatuře Přehledu SŠ učiva - [ 3. Čítanka je propojena s učebnicí Nová literatura v kostce pro SŠ . V ní naleznete na přísluš­ né straně bližší informace k danému autorovi, jehož dílo je v této čítance uvedeno . Poznámky: s t r. 111 . bližší informace o autorovi v knize Nová literatura v kos ... Nová čítanka I. k Literatuře v kostce pro SŠ | Knihy.ABZ.cz ... . Poznámky: s t r. 111 . bližší informace o autorovi v knize Nová literatura v kostce pro SŠ . literární dílo daného autora. 9. LITERATURA ... Publikace přináší ukázky z děl autorů uvedených v učebnici Nová literatura v kostce pro střední školy. Čítanka slouží k seznámení se stěžejními díly světových a českých autorů...SOUVISEJÍCÍ KNIHY