O Snožroutkovi

O Snožroutkovi - Michael Ende | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Ende
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
O Snožroutkovi.pdf


Chcete si knihu přečíst?O Snožroutkovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Ende. Číst O Snožroutkovi Online je nyní tak snadné!





POPIS


Které dítě by se někdy nebálo jít spát a nemělo strach z příšer, které číhají ve snech? Je tomu tak i s malou princeznou Dřímalkou v příběhu „O Snožroutkovi“ od Michaela Endeho. Dřímalku, dcerušku krále Ospálkova, trápí zlé sny, a proto večer nechce do postele. Když už si s tím neví rady ani největší mudrci z celé země, začne sám pan král pátrat po celém světě po nějakém léku, který by princezničce pomohl. Nakonec najde Snožroutka, který všechny zlé sny jednoduše zbaští.


... tak i s malou princeznou Dřímalkou v příběhu „O Snožroutkovi" od Michaela Endeho ... Michael Ende: O Snožroutkovi - Nakladatelství MALVERN ... . Dřímalku, dcerušku krále Ospálkova, trápí zlé sny, a proto večer nechce do postele. Když už si s tím neví rady ani největší mudrci z celé země, začne sám pan král pátrat po... Je tomu tak i s malou princeznou Dřímalkou v příběhu „O Snožroutkovi" od Michaela Endeho. Dřímalku, dcerušku krále Ospálkova, trápí zlé sny, a proto večer nechce do postele. Když už si s tím neví rady ani největší mudrci z celé země, začne sám pan kr ... O Snožroutkovi - Michael Ende | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Když už si s tím neví rady ani největší mudrci z celé země, začne sám pan král pátrat po celém světě po nějakém léku, který by ... Které dítě by se někdy nebálo jít spát a nemělo strach z příšer, které číhají ve snech? Je tomu tak i s malou princeznou Dřímalkou v příběhu „O Snožrou...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY