Soňa

Soňa - Kristína Ježovičová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kristína Ježovičová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Soňa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Soňa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kristína Ježovičová. Číst Soňa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Soňa potká muže, na kterém poprvé nenachází žádnou podobnost se svým tyranským, hluboce věřícím otcem. Michal je potetovaný, v uších mu září náušnice, na krku nosí růženec se zirkony a vůbec netuší, jak ho používat, Soňu však předsudky, kterými ji od malička krmili, neodradí. Nejdříve z něj má strach, ale pak se s ním spřátelí. A může začít nový život! Po chmurné životní dekádě doufá, že jí bůh přinese štěstí. Ale na jak dlouho? Neodvratitelná série osudových ran ji o všecko připraví. I o zdravý rozum. Nezavazuje si tkaničky u bot a doufá, že klopýtne, nešťastně spadne a už nikdy neotevře oči…Štěstí se mění na bolest a Soňu pronásleduje touha zemřít. Neznámý mladík ji však ze životní nerovnováhy vyvede. Je právě on její poslední naděje?


... ju štýlovým darčekom! Ku dňu matiek sme si pre vás pripravili obuv svetových značiek Rieker, Ara, Caprice a kabeliek Pepe Moll za fantastické ceny len v obuvi Soňa ... Soňa Peková: Nový koronavirus považuju za uměle vytvořený ... ... . Teší sa na vás nová kolekcia, celoročná obuv a kabelky vo fantastických cenách. Pôvod a význam mena Soňa. 28. Marec. Meno ruského pôvodu. Žena s týmto menom je obzvlášť cieľavedomá a priamočiara. Vždy vie ako dosiahnuť svoje a nestratiť pritom nič zo svojej nezávislosti a ustálených zásad. Nemá strach ani z riskovania, práve naopak býva pre ňu obrovskou výzvou všetko nové a nepoznané. 3,059 Followers, 699 Following, 568 Posts - See In ... SONJA on Vimeo ... . Nemá strach ani z riskovania, práve naopak býva pre ňu obrovskou výzvou všetko nové a nepoznané. 3,059 Followers, 699 Following, 568 Posts - See In...SOUVISEJÍCÍ KNIHY