Statistická analýza sociálněvědních dat (prostřednictvím SPSS)

Statistická analýza sociálněvědních dat (prostřednictvím SPSS) - Petr Mareš, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Mareš,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Statistická analýza sociálněvědních dat (prostřednictvím SPSS).pdf


Chcete si knihu přečíst?Statistická analýza sociálněvědních dat (prostřednictvím SPSS) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Mareš,. Číst Statistická analýza sociálněvědních dat (prostřednictvím SPSS) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Statistická gramotnost patří v dnešním světě do výbavy každého sebevědomého občana. Denně se setkáváme s nejrůznějšími číselnými údaji, bombardují nás výsledky nejrůznějších výzkumů a statistik. Obzvláště důležitá je statistická gramotnost pro studenty sociálních věd, protože sami budou často v praxi výzkumy založené na kvantitativních datech připravovat a zpracovávat. Autoři této učebnice, sami erudovaní výzkumníci, zúročili v textu svou dlouholetou zkušenost s vedením vysokoškolských kurzů analýzy dat. Nepředkládají proto akademický výklad statistiky, ale srozumitelné návody, jak statisticky analyzovat datové soubory obsahující kvantitativní údaje. Text je přizpůsoben nejen požadavkům a logice výuky statistiky v bakalářském programu sociologie, ale i logice populárního programu IBM SPSS, který je při ní používán. K učebnici jsou na webu přiloženy všechny datové soubory, s nimiž se v textu operuje, a pomůcky pro praktickou analýzu dat včetně skriptů pro SPSS. Kniha navazuje na dříve vydanou úspěšnou knihu stejného autorského kolektivu, text je na mnohých místech doplněn, navíc je rozšířen o dvě zcela nové kapitoly. Další doprovodné materiály lze nalézt na doprovodném webu.


...cká analýza sociálněvědních dat (prostřednictvím SPSS) Provozovatel na tomto webu zpracovává cookies potřebné pro fungování webových stránek, analytické účely a marketing ... Analýza sociálněvědních dat (nejen) v SPSS ... . Více informací Knihu „Statistická analýza sociálněvědních dat (prostřednictvím SPSS)" nájdete v knižnici Univerzitná knižnica Univerzity Mateja Bela Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Katalog předmětový > S > Statistická analýza. Statistická analýza sociálněvědních dat (prostřednictvím SPSS) - Petr Mareš, Ladislav Rabušic, Petr Soukup. Booktook.cz. Rok vydání: 2019 ISBN: 9788021092488 Statistická anal ... Analýza dat v SPSS | ISS FSV UK ... . Statistická analýza sociálněvědních dat (prostřednictvím SPSS) - Petr Mareš, Ladislav Rabušic, Petr Soukup. Booktook.cz. Rok vydání: 2019 ISBN: 9788021092488 Statistická analýza sociálněvědních dat (prostřednictvím SPSS) Celkové hodnocení Autor : Rabušic Ladislav, Soukup Petr, Mareš Petr, Nakla...SOUVISEJÍCÍ KNIHY