Odvrácená strana matky podruhé

Odvrácená strana matky podruhé - Monika Valentová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Monika Valentová,
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Odvrácená strana matky podruhé.pdf


Chcete si knihu přečíst?Odvrácená strana matky podruhé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Valentová,. Číst Odvrácená strana matky podruhé Online je nyní tak snadné!

POPIS


O temných stránkách mateřství Monika Valentová psala už v knížce Odvrácená strana matky. Její dcery od té doby trochu povyrostly, ale dál dokážou svou matku přivádět k šílenství. A ta, když se trochu vydýchá, líčí své mateřství s nadhledem a humorem. Čtenáři se budou smát a poznávat sami sebe v odvrácené straně třídních schůzek, odvrácené straně makrobiotiky, odvrácené straně cestování i mnoha dalších. I tuto knihu ilustroval autorčin manžel Martin Veselovský.


...ená strana matky. 2,348 likes · 5 talking about this ... Odvrácená strana matky / Nejlevnější knihy ... . Deník z nouze Odvrácená strana matky podruhé Autor: Valentová, Monika a Veselovský, Martin Nakladatel: Ikar EAN: 9788024939773 ISBN: 978-80-249-3977-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 108 stran, česky Rozměry: 17,5 × 17,81 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Kniha Odvrácená strana matky Přidat komentář. Ginny. 01. ledna. Pravda o matkách. Ideální čtení pro ženy na mateřské. ... Kupte ... Odvrácená strana matky: Odvrácená strana matky - Monika ... ... . Ideální čtení pro ženy na mateřské. ... Kupte knihu Odvrácená strana matky podruhé (Monika Valentová, Martin Veselovský) s 20 % slevou za 159 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více ne...SOUVISEJÍCÍ KNIHY