Rudá Joan: Strhující příběh ženy v osidlech špionážní služby

Rudá Joan: Strhující příběh ženy v osidlech špionážní služby - Jennie Rooneyová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jennie Rooneyová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Rudá Joan: Strhující příběh ženy v osidlech špionážní služby.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rudá Joan: Strhující příběh ženy v osidlech špionážní služby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jennie Rooneyová. Číst Rudá Joan: Strhující příběh ženy v osidlech špionážní služby Online je nyní tak snadné!

POPIS


Napínavý a čtivý román je inspirovaný skutečným přiběhem Melity Norwoodové, která byla v roce 1999, ve věku 87 let, odhalena jako nejdéle sloužící špionka pro KGB v dějinách Velké Británie. Děj se ale rozehrává již před 2. světovou válkou na univerzitě v Cambridge, kde se Joan při studiu přírodních věd seznamuje s dvojicí levicově orientovaných studentů Leem a Sonjou, kteří Joan zatáhnou do svých špionážních sítí. Pravdu o nich se Joan ale dozví až při vyšetřování. V roce 2018 byla natočena filmová adaptace románu s Judi Denchovou v hlavní roli již zestárlé Joan.


...oan - Rooney, Jennie ; Strhující příběh ženy v osidlech špionážní služby Rudá Joan - Strhující příběh ženy v osidlech špionážní služby Napínavý a čtivý román je inspirovaný skutečným přiběhem Melity Norwoodové, která byla v roce 1999, ve věku 87 let, odhalena jako nejdéle sloužící špionka pro KGB v dějinách Velké Británie ... Rooney, Jennie : Rudá Joan - Městská knihovna v Praze ... . Rudá Joan: Strhující příběh ženy v osidlech špionážní služby Jennie Rooneyová Nakladatel: Mladá fronta 2019 Název: Rudá Joan - Strhující příběh ženy v osidlech špionážní služby. Autor: Jennie Rooneyová. Překladatel: Helena Hartlová. Titul je zařazen do žánrů: Literatura faktu › Biografie, životopisy, osudy; ISBN: 978-80-204-4962-7. EAN: 9788020449627. Objednací kód: NA340523 Děj se ale rozehrává ... Rooneyová Jennie: Rudá Joan - Strhující příběh ženy v ... ... . Autor: Jennie Rooneyová. Překladatel: Helena Hartlová. Titul je zařazen do žánrů: Literatura faktu › Biografie, životopisy, osudy; ISBN: 978-80-204-4962-7. EAN: 9788020449627. Objednací kód: NA340523 Děj se ale rozehrává ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY