Stromboli: Syrový příběh o hledání v manželství, o hledání po rozvodu

Stromboli: Syrový příběh o hledání v manželství, o hledání po rozvodu - Saskia Noort | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Saskia Noort
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Stromboli: Syrový příběh o hledání v manželství, o hledání po rozvodu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stromboli: Syrový příběh o hledání v manželství, o hledání po rozvodu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Saskia Noort. Číst Stromboli: Syrový příběh o hledání v manželství, o hledání po rozvodu Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Jednou jsem zaslechla, jak matka tetě říká: špatné manželství je lepší než žádné. Teta nakonec, proti své vůli, zůstala s manželem alkoholikem ještě mnoho let. V naší rodině jsme prostě raději nevěrní nebo nešťastní než rozvedení.“ Manželé Sára Zomer a Karel van Bohemen působí navenek jako ideální pár. Oba úspěšní spisovatelé, po jejichž fejetonech, otevřeně popisujících jejich rodinný život, šílí statisíce nedočkavých čtenářů. Po jednom z nočních napadení pohár Sářiny trpělivosti přetéká a ona se rozhodne, že Karla opustí. Brzy ovšem zjistí, že na všechno zůstala sama. Nikdo s ní nechce mít nic společného. Krátké sexuální aféry nic neřeší, a tak odjíždí na týdenní retraite na italskou sopku Stromboli. Pod vedením světoznámého gurua Jense Donsona a ve společnosti těch, kteří se potýkají se stejnými problémy, se pomocí skupinové terapie pokouší najít ztracenou rovnováhu. Místo toho je však konfrontována s minulostí, o které doufala, že navždy zůstane skrytá.


...romboli. Syrový příběh o hledání v manželství, o hledání po rozvodu Autor: Saskia Noort Přeložila: Jana Schrevel-Truhličková ... nakladatelství Práh | nakladatelství Práh | nakladatelství ... ... . Počet stran: 264 Vazba: vázaná Formát: 130×200 mm ISBN: 978-80-7252-818-9 Doporučená cena: 299 Kč. Knihu Stromboli vydalo nakladatelství Práh. O autorce Stromboli: Syrový příběh o hledání v manželství, o hledání po rozvodu "Jednou jsem zaslechla, jak matka tetě říká: špatné manželství je lepší než žádné. Teta nakonec, proti své vůli, zůstala s manželem alkoholikem ještě mnoho let. E-kniha: Stromboli -- Syrový příběh o hledání ... Kniha: Stromboli - Saskia Noort | Knihy.ABZ.cz ... . Teta nakonec, proti své vůli, zůstala s manželem alkoholikem ještě mnoho let. E-kniha: Stromboli -- Syrový příběh o hledání v manželství, o hledání po rozvodu - Saskia Noort. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Podnázev: Syrový pří...SOUVISEJÍCÍ KNIHY