100 pokladů naší planety: Divy světa

100 pokladů naší planety: Divy světa - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
100 pokladů naší planety: Divy světa.pdf


Chcete si knihu přečíst?100 pokladů naší planety: Divy světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst 100 pokladů naší planety: Divy světa Online je nyní tak snadné!

POPIS


V antice lidé obdivovali sedm divů světa, moderní doba jich však zná mnohem více. Patří k nim například manhattanské mrakodrapy nebo závěsný most Golden Gate v San Francisku, Eiffelova věž v Paříži či majestátní palác Escorial poblíž Madridu. Mezi divy světa počítáme také pozůstatky mayské a aztécké civilizace i stavby jako Tádž Mahal, svědectví lásky mocného mughalského vládce, nebo Velkou čínskou zeď, o níž se traduje, že je vidět pouhým okem až z Měsíce. Divy však vytváří také příroda, velký stavitel, kterému se lidstvo nemůže rovnat. Jmenujme například Grand Canyon ve Spojených státech amerických, Velký bariérový útes na australském pobřeží či horu Fudži v Japonsku. Tato kniha s množstvím nádherných fotografií nabízí úchvatnou výpravu za výtvory přírody i lidských rukou, nad jejichž velkolepostí se tají dech.


...adů naší planety: Divy světa. ... Mezi divy světa počítáme také pozůstatky mayské a aztécké civilizace i stavby jako Tádž Mahal, svědectví lásky mocného mughalského vládce, nebo Velkou čínskou zeď, o níž se traduje, že je vidět pouhým okem až z Měsíce ... 100 pokladů naší planety: Divy světa - kolektiv autorů ... ... . Divy však vytváří také příroda, velký ... Hledáte 100 pokladů naší planety: Divy světa od kolektiv autorů? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR 100 pokladů naší planety: Divy světa ... Mezi divy světa počítáme také pozůstatky mayské a aztécké civilizace i stavby jako Tádž Mahal, svědectví lásky mocného mughalského vládce, nebo Velkou čínskou zeď, o níž se traduje, že je ... 100 pokladů naší planety Divy světa - | Kniha na Alza.cz ... . 33 prodejen po celé ČR 100 pokladů naší planety: Divy světa ... Mezi divy světa počítáme také pozůstatky mayské a aztécké civilizace i stavby jako Tádž Mahal, svědectví lásky mocného mughalského vládce, nebo Velkou čínskou zeď, o níž se traduje, že je vidět pouhým okem až z Měsíce....SOUVISEJÍCÍ KNIHY