Antropologie turismu

Antropologie turismu - Barbora Půtová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Barbora Půtová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Antropologie turismu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Antropologie turismu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbora Půtová. Číst Antropologie turismu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Antropologie turismu je relativně nová subdisciplína a tematická oblast sociokulturní antropologie, která se postupně etabluje a dynamicky rozvíjí od sedmdesátých let 20. století. Barbora Půtová ve své knize popisuje, analyzuje a interpretuje předmět a základní témata antropologie turismu včetně jeho historických proměn v kontextu západního světa od starověku až po současnost. Věnuje se například typologii turismu a turisty, autenticitě a konstrukci turistických představ, analýze a interpretaci sociální interakce a vztahu hostů a hostitelů, fenoménu suvenýru a vzorcům chování souvisejícím s jeho nakupováním. Monografie poskytuje výkladový rámec, který umožňuje porozumět základním konceptům a přístupům v antropologii turismu, a na základě případových studií poukazuje na širší historický a kulturní kontext objektů a procesů spojených s aktuálním fenoménem turismu.


...ssion at Anthropologie has always been to surprise and delight you with unexpected, distinctive finds for your closet and home ... Antropologie turismu - Půtová Barbora - Knihkupectví Ládví ... . We source and craft all of our products with care, ensuring that any treasure you find at Anthropologie is unique, just like you. Explore our dress shop to find styles and fits perfect for any occasion, from ... Antropologie turismu je relativně nová subdisciplína a tematická oblast sociokulturní antropologie, která se postupně etabluje a dynamicky rozvíjí od sedmdesátých let 20. století. Barbora Půtová ve své knize popisuje, analyzuje a interpretuje předmět a základní témata antropologie turi ... Antropologie turismu 9788024643571 levně | Mobilmania zboží ... . století. Barbora Půtová ve své knize popisuje, analyzuje a interpretuje předmět a základní témata antropologie turismu včetně jeho historických proměn ... Antropologie turismu: Z Maroka do Papuy-Nové Guineje Studie se zabývá teoreticko-empirickou analýzou a interpretací antropologie turismu se zvláštním zřetelem ke dvěma lokalitám. Na základě terénních výzkumů jsou při výkladu předmětu brána v úvahu ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY