Holé a trapné dýchání

Holé a trapné dýchání - Luděk Sobota | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Luděk Sobota
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Holé a trapné dýchání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Holé a trapné dýchání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Luděk Sobota. Číst Holé a trapné dýchání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Luděk Sobota je známý svým specifickým absurdním humorem nejen jako herec a komik, ale i jako autor zábavných textů. Ty píše celý život, a to jak kratší literární útvary, tak divadelní výstupy, a v současné sbírce jich shromáždil více než padesát. První část je věnována vzpomínkám z dětství, školních let, ze studia i divadelních začátků, příhodám ze života i „z natáčení“ a zápiskům ze současnosti. Druhá část obsahuje ty nejslavnější Sobotovy monology i dialogy. Doplněno množstvím fotografií z profesionálního i soukromého života.


... trapné dýchání Autor: Sobota, Luděk Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020453136 ISBN: 978-80-204-5313-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 224 stran, česky Rozměry: 14,5 × 21,7 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Holé a trapné dýchání [eBook] - Luděk Sobota | Knihy ... ... . vydání) Elektronická kniha Holé a trapné dýchání Luděk Sobota - Holé a trapné dýchání Otevřít stranu 99 Ukázky. Ukázka epub Ukázka mobi Ukázka pdf Novinka Snížená cena Ke stažení. Holé a trapné dýchání . Luděk Sobota ... Holé a trapné dýchání Luděk Sobota je známý svým specifickým absurdním humorem nejen jako herec a komik, ale i jako autor zábavných textů. Ty ... Holé a trapné dýchání - Luděk Sobota | Databáze knih ... . Holé a trapné dýchání . Luděk Sobota ... Holé a trapné dýchání Luděk Sobota je známý svým specifickým absurdním humorem nejen jako herec a komik, ale i jako autor zábavných textů. Ty píše celý život, a to jak kratší literární útvary, tak divadelní výstupy, a v současné sbírce jich shromáždil více než padesát. Holé a trapné dý...SOUVISEJÍCÍ KNIHY