Kuchařka pro zimní dny

Kuchařka pro zimní dny - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kuchařka pro zimní dny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kuchařka pro zimní dny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Kuchařka pro zimní dny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kuchařka sestavená z receptů z časopisu Prima Fresh přináší recepty pro krátké, tmavé zimní dny, kdy je tolik času na vaření složitějších jídel, která zahřejí a plnou chutí potěší žaludek i smysly. Uvařte si s námi vydatné polévky, třeba kari polévku z pečeného květáku nebo severskou rybí polévku, pestré předkrmy a chuťovky, zajímavá hlavní jídla z masa, drůbeže i ryb, dokonce i vegetariánské pokrmy jako chilli noc dýně. Mezi hlavními jídly nechybí ani germknödel, který tak rádi ochutnáme při lyžařských výpravách do Alp. A na závěr menu i sladká tečka: co třeba oříškový koláč s pomerančem? K vrcholům zimního vaření patří období Vánoc, kterému v naší kuchařce má samostatnou kapitolu.


...ka sestavená z receptů z časopisu Prima Fresh přináší recepty pro krátké, tmavé zimní dny, kdy je tolik času na vaření složitějších jídel, která zahřejí a plnou chutí potěší žaludek i smysly ... Kuchařka pro zimní dny: Báječné recepty pro zahřátí a ... ... . Kuchařka sestavená z receptů z časopisu Prima Fresh přináší recepty pro krátké, tmavé zimní dny, kdy je tolik času na vaření složitějších jídel, která zahřejí a plnou chutí potěší žaludek i smysly. Kuchařka pro zimní dny z edice Prima FRESH právě vychází . Sychravý podzim je tady a s ním i prodloužené večery, které přímo vybízejí k přípravě dobrého jídla. Pozvěte přátele a překvapte ro ... Kuchařka pro zimní dny | KNIHCENTRUM.cz ... . Kuchařka pro zimní dny z edice Prima FRESH právě vychází . Sychravý podzim je tady a s ním i prodloužené večery, které přímo vybízejí k přípravě dobrého jídla. Pozvěte přátele a překvapte rodinu novými recepty. Skvělým pomocníkem vám bude nová Kuchařka pro zimní dny z edice Prima FRESH! Kuchařka sestavená...SOUVISEJÍCÍ KNIHY