Od Bicana k Lafatovi: Klub ligových kanonýrů

Od Bicana k Lafatovi: Klub ligových kanonýrů - Zdeněk Pavlis | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Pavlis
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Od Bicana k Lafatovi: Klub ligových kanonýrů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Od Bicana k Lafatovi: Klub ligových kanonýrů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Pavlis. Číst Od Bicana k Lafatovi: Klub ligových kanonýrů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Víte, že David Lafata si zapisuje všechny góly odmalička do deníčků? Víte, jak to bylo s aférou, která propukla za první republiky kolem "Franzi" Svobody, o kterého se přetahovala Sparta se Slavií? Znáte životní i sportovní příběhy nejlepších kanonýrů českého i československého fotbalu? Na stránkách nového, doplněného a přepracovaného vydání knihy renomovaného sportovního novináře Zdeňka Pavlise se dozvíte životní příběhy několika generací známých i trochu pozapomenutých fotbalistů, kteří se svými výkony zapsali do naší fotbalové historie. O těch, kteří dosáhli či překročili magickou hranici stovky ligových gólů. Portréty věhlasných kanonýrů přinášejí beletristicky zpracované fotbalové a životní příběhy slavných hráčů. Obsahují řadu dosud nepublikovaných či málo známých zážitků, epizod, vzpomínek na slavné i méně slavné období našeho fotbalu. Přináší rozhovory i vzpomínky kanonýrů, jejich spoluhráčů a pamětníků.


...a k Lafatovi Autor: Pavlis, Zdeněk Nakladatel: Olympia EAN: 9788073765767 ISBN: 978-80-7376-576-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 480 stran, česky Rozměry: 21,5 × 31 cm Rok vydání: 2019 (2 ... Klub ligových kanonierov - Wikipédia ... . vydání) Od Bicana k Lafatovi - Klub ligových kanonýrů. ... Skladem. Doručení v pátek 22.05.2020 nebo k odběru na vybraných pobočkách již od 20.05.2020. Koupit. Anotace. Víte, že David Lafata si zapisuje všechny góly odmalička do deníčků? Víte, jak to bylo s aférou, která propukla za první republiky kolem "Franzi" Svobody, o ... Kniha: Od Bicana k Lafatovi -- Klub ligových kanonýrů - Zdeněk Pavlis. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny ... Od Bicana k Lafatovi - Zdeněk Pavlis, | Knihy Dobrovský ... ... Kniha: Od Bicana k Lafatovi -- Klub ligových kanonýrů - Zdeněk Pavlis. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. ... Podtitul: Klub ligových kanonýrů - Víte, že David Lafata si zapisuje všechny góly odmalička do deníčků? Víte, ... N...SOUVISEJÍCÍ KNIHY