Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr

Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr - Martin Selner | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Selner
DIMENZE
3,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr.pdf


Chcete si knihu přečíst?Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Selner. Číst Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr Online je nyní tak snadné!

POPIS


"Díky autismu nejste zákonitě ani sexy, ani geniální matematik, to je jen klišé z filmů,“ vysvětloval Martin Selner ve své prvotině Autismus & Chardonnay. Nyní pokračuje třeba tím, co vás autismus dovede naučit. „Začal jsem si uvědomovat, že co se zdá být snazší, nemusí být zároveň správné. Někdy je ve světě autismu prostě správné rajčata ze salátu vyndat, až když je salát hotový, než je tam vůbec nedávat.“ Selner píše s ironií a nadsázkou sobě vlastními, neutápí své příběhy v patosu, přesto život s autismem nijak nezlehčuje a uvědomuje si jeho tíhu. Někdy ji dovede vyléčit víno a Jesenka v akci, hlavní však je nezavírat oči před jinakostí a nebát se říkat si o pomoc. Pozdní sběr tak v tom nejlepším navazuje na předchozí Autismus & Chardonnay.


...ismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr (Autismus & Chardonnay #2) by ... Martin Selner Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr ... ... . Martin Selner. 4.59 · Rating details · 211 ratings · 31 reviews "Díky autismu nejste zákonitě ani sexy, ani geniální matematik, to je jen klišé z filmů, vysvětloval Martin Selner ve své prvotině Autismus & Chardonnay. Nyní pokračuje třeba tím, co vás ... Kniha Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr Přidat komentář. hapac. 1 05. května. Knížka pro splnění výzvy, děkuji, ... Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr - Databáze knih ... . hapac. 1 05. května. Knížka pro splnění výzvy, děkuji, že jsem se mohla zase něco nového dozvědět a smekám před všemi, kteří s takovými dětmi pracují, pečují o ně a se světem autistů nás dokážou takovýmto způsobem seznámit. ... Autismus & chardonnay 2 pozdní sběr - Martin Selner - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned te...SOUVISEJÍCÍ KNIHY