Salvador Dalí doma

Salvador Dalí doma - Jacke de Burcaová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jacke de Burcaová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Salvador Dalí doma.pdf


Chcete si knihu přečíst?Salvador Dalí doma ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jacke de Burcaová. Číst Salvador Dalí doma Online je nyní tak snadné!

POPIS


Byl jednou z nejvýraznějších osobností surrealismu. Jeho jméno překročilo hranice uměleckého světa. Byl to génius, paranoik, exhibicionista, šprýmař, obchodník, mystik, ale co především – velký umělec. Kniha Salvador Dalí doma ukazuje, jaký vliv měly na tohoto umělce, na jeho život a práci, katalánská kultura a tradice, jeho domov a místa, kde žil. Více než 130 ukázek jeho slavných i méně známých děl, cenné osobní fotografie, které se střídají s působivými snímky krajiny, přinášejí detailní obraz jedné z největších uměleckých osobností 20. století.


...or Dalí doma Autor: Burcaová, Jacke de Nakladatel: Universum EAN: 9788076176850 ISBN: 978-80-7617-685- Originál: Salvador Dali at Home Překlad: Valentová, Kateřina Popis: 1× kniha, vázaná, 176 stran, česky Rozměry: 23,3 × 26,8 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Salvador Dalí | ČSFD.cz ... . vydání) Kniha Salvador Dalí doma ukazuje, jaký vliv měly na tohoto umělce, na jeho život a práci, katalánská kultura a tradice, jeho domov a místa, kde žil. Více než 130 ukázek jeho slavných i méně známých děl, cenné osobní fotografie, které se střídají s působivými snímky krajiny, přinášejí detailní obraz jedné z ... Kniha Salvador Dalí doma ukazuje, jaký vliv měly na tohoto umělce, na ... Salvador Dalí doma - Jacke de Burcaová | Kniha na Alza.cz ... . Více než 130 ukázek jeho slavných i méně známých děl, cenné osobní fotografie, které se střídají s působivými snímky krajiny, přinášejí detailní obraz jedné z ... Kniha Salvador Dalí doma ukazuje, jaký vliv měly na tohoto umělce, na jeho život a práci, katalánská kultura a tradice, jeho domov a místa, kde žil. Více než 130 ukázek jeho slavných i méně známých děl, cenné osobní fotografie, které se střídají s působivými snímky krajiny, přinášejí detailní obraz jedné z ... Em 1973 Dali publicou um livro com re...SOUVISEJÍCÍ KNIHY