Být psem: Následujme psa do světa vůní a pachů

Být psem: Následujme psa do světa vůní a pachů - Alexandra Horowitzová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alexandra Horowitzová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Být psem: Následujme psa do světa vůní a pachů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Být psem: Následujme psa do světa vůní a pachů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexandra Horowitzová. Číst Být psem: Následujme psa do světa vůní a pachů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pro psa neexistuje nic takového, jako je „čerstvý vzduch“. Každý doušek vzduchu je pro něj plný informací. Ve skutečnosti všechno, co každý pes – pes stopař samozřejmě, ale i ten, který právě pochrupuje vedle vás na gauči – ví o světě kolem sebe, přichází především skrz jeho nos. Spolu se svými rodinnými psy, Finneganem a Uptonem, se vydává zjišťovat, jaký smysl dávají vůně a pachy, a kombinuje přitom osobní zkušenosti s čicháním se špičkovými vědeckými poznatky o čichových schopnostech psa. Ve své knize odkrývá nová fakta fascinující biologie psího nosu, hovoří s dalšími kognitivními výzkumníky a odborníky v oblasti čichu napříč celou zemí, navštěvuje centra pro výcvik detekčních psů a popisuje, jak dokonce činila i pokusy trénovat svůj vlastní nos.


...neexistuje nic takového, jako je "čerstvý vzduch" ... nakladatelství Práh | nakladatelství Práh | nakladatelství ... ... . Každý doušek vzduchu je pro něj plný informací. Ve skutečnosti všechno, co každý pes - pes stopař samozřejmě, ale i ten, který právě pochrupuje vedle vás na gauči - ví o světě kolem sebe, přichází především skrz jeho nos. (následujme psa do světa vůní a pachů) Být psem: Následujme psa do světa vůní a pach ... Být psem Následujme psa do světa vůní a pach ... Kniha: Být psem -- Následujme psa do světa vůní a pachů ... ... . Být psem Následujme psa do světa vůní a pachů. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené ... Být psem: Následujme psa do světa vůní a pachů Alexandra Horowitzová, Jana Srbová Následujme psa do sv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY