Farma - Nakoukni dovnitř

Farma - Nakoukni dovnitř - Nicola Edwards | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Nicola Edwards
DIMENZE
3,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Farma - Nakoukni dovnitř.pdf


Chcete si knihu přečíst?Farma - Nakoukni dovnitř ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nicola Edwards. Číst Farma - Nakoukni dovnitř Online je nyní tak snadné!

POPIS


"KOKODÁK! vítá nás slepička. S kuřátky hledá si zrníčka." Vítejte na farmě. Že jsou vaše děti celé paf z domácích zvířat a všeho, co se kolem nich točí? Pak jistě ocení toto roztomilé veršované leporelo s velkými otvíracími okénky, skrz která lze nahlédnout přímo dovnitř farmy. Váš malý farmář či farmářka tak ve vteřině zjistí, kdo se rád válí v bahně, kdo čeká na projížďku ve stáji i kdo hlídá stádo ovcí na pastvě. Knížka rozvíjí jemnou motoriku a základní slovní zásobu.


...zjistíš v této rozmilé veršované knížce s okénky, která si můžeš otevřít a nakouknout dovnitř ... Na Farma - YouTube ... . 776104559. [email protected] Farma - Nakoukni dovnitř Nicola Edwards Nakladatel: Svojtka & Co. 2019 Nakoukni dovnitř Farma "KOKODÁK! vítá nás slepička. S kuřátky hledá si zrníčka." Vítejte na farmě. Že jsou vaše děti celé paf z domácích zvířat a všeho, co se kolem nich točí? Pak jistě ocení toto roztomilé veršované leporelo s velkými otvíracími okénky, skrz která lze nahlédnout přímo dovnitř farmy. Farma - Nakoukni dovnitř. N ... Nakoukni dovnitř - Farma (Nicola Edwards) | Detail knihy ... ... . Farma - Nakoukni dovnitř. N...SOUVISEJÍCÍ KNIHY