Roger Federer: Tenisový král

Roger Federer: Tenisový král - David Kozohorský | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
David Kozohorský
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Roger Federer: Tenisový král.pdf


Chcete si knihu přečíst?Roger Federer: Tenisový král ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Kozohorský. Číst Roger Federer: Tenisový král Online je nyní tak snadné!

POPIS


Roger Federer. Hvězda, která zásadně ovlivňuje bílý sport skoro dvacet let. Jeho schop¬nost adaptovat se na nové trendy ve vybavení, taktice, ale i na mladší soupeře, odhodlané a zatím nezatížené jeho silou neporazitelného šampióna, zaslouží obdiv. Přitom nežije jen životem sportovce. Angažuje se v te¬nisové politice, podporuje spoustu charitativních projektů, ale také se odvážně pouští do opravdu velkého byznysu – a v neposlední řadě je hlavou početné rodiny.


... král ROGER FEDERER (26) se alespoň na chvíli proměnil v legendárního krále Artuše ... Kniha: Roger Federer: tenisový král(David Kozohorský) so ... ... . A šla z něj stejná hrůza, jako když se na kurtu postaví svým soupeřům! Nablýskané brnění a rudý hábit místo trika se šortkami, raketu nahradil těžký meč. Přísný pohled a rozevláté vlasy zůstaly. Šestatřicetiletý Roger Federer se v pondělním vydání žebříčku ATP stal popáté v kariéře světovou jedničkou, a to navzdory tomu, že Švýcar momentálně, stejně jako před rokem, vynechává antukovou část sezóny. K návratu na tenisový trůn mu pomohl jeho rival Rafael Nadal, jenž v Madridu neobháj ... Roger Federer aneb Jak se rodí tenisový král — Česká televize ... . K návratu na tenisový trůn mu pomohl jeho rival Rafael Nadal, jenž v Madridu neobhájil loňský titul. Roger Federer. Hvězda, která zásadně ovlivňuje bílý sport skoro dvacet let. Jeho schop¬nost adaptovat se na nové trendy ve vybavení, taktice, ale i na mladší soupeře, odhodlané a zatím nezatí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY