Láska. Milostný vztah z pohledu psychologa

Láska. Milostný vztah z pohledu psychologa - Peter Lauster | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Peter Lauster
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska. Milostný vztah z pohledu psychologa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Láska. Milostný vztah z pohledu psychologa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Lauster. Číst Láska. Milostný vztah z pohledu psychologa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nejčtenější německý psycholog Peter Lauster si za téma této knihy zvolil lásku, duševní fenomén, s nímž je v našem myšlení spojeno mnoho předsudků a mýtů. Nejkrásnější a nejdůležitější pocit v lidském životě má živý děj i určité fáze a podléhá proměnám. Autor těží ze své dlouholeté praxe a nabízí čtenářům poznatky, které jim pomohou uvědomit si vlastní schopnost lásky a dále ji rozvíjet. Na četných příkladech z poradenské praxe ukazuje i cesty k naplněné lásce.


... Milostný vztah z pohledu psychologa Autor: Lauster, Peter Nakladatel: Pragma EAN: 9788076176836 ISBN: 978-80-7617-683-6 Originál: Die Liebe ... Knihy Peter Lauster | Dobré Knihy.cz ... . Psychologie eines Phänomens Překlad: Kolečková, Olga Popis: 1× kniha, vázaná, 200 stran, česky Rozměry: 13 × 20,8 cm Rok vydání: 2019 (2. vydání) Dům knihy.cz > Knihy > Společenské vědy > Láska. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Láska. Milostný vztah z pohledu psychologa. LAUSTER Peter. Info: Pragma, 2019 (2.) - váz., 200 str. Z něm. přel. O. Kolečková EAN: ... Láska ... Láska - milostný vztah z pohledu psychologa ... . Milostný vztah z pohledu psychologa. LAUSTER Peter. Info: Pragma, 2019 (2.) - váz., 200 str. Z něm. přel. O. Kolečková EAN: ... Láska. Milostný vztah z pohledu psychologa - Peter Lauster. Nejčtenější německý psycholog Peter Lauster si za téma této knihy zvolil lásku, duševní... Láska Milos...SOUVISEJÍCÍ KNIHY