Proroctví staré vědmy

Proroctví staré vědmy - Jaromír Jindra | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jaromír Jindra
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Proroctví staré vědmy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Proroctví staré vědmy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaromír Jindra. Číst Proroctví staré vědmy Online je nyní tak snadné!

POPIS


V době, kdy přichází z Velké Moravy patnáctiletý Bořivoj, aby se stal knížetem kmene Čechů, kdosi zavraždí v Zabrušanech bratra Dragy a současně se pokusí zabít jejího snoubence Mojslava.Třebaže je sám zraněn, vydává se po stopách své dívky, ale osud ho zavede do Levého Hradce, kde by ho chtěl mít jako svého družiníka jeho přítel z dětství, dnes kníže Bořivoj. Mojslav lákavou nabídku odmítne a vrací se do Zabrušan, kde se nečekaně objevila také Draga. Stará vědma Bohuna Lhářka vysloví proroctví týkající se dítěte, jež se má teprve zrodit, a krátce nato Mojslav spolu s Dragou odcházejí na Levý Hradec.Spojují tak svůj další život s důležitými událostmi knížectví ; stávají se – v souladu s proroctvím -„zrcadlem moci“.


...Proroctví staré vědmy - Ve stínu slavných panovníků ... Nové knihy v Medvědí oáze - 1. část - recenzní výtisky ... . Autor: Jaromír Jindra. Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Historické romány; ISBN: 978-80-7546-237-4. EAN: 9788075462374. Objednací kód: NA371294 Obsah knihy: Proroctví staré vědmy - Ve stínu slavnýc. V době, kdy přichází z Velké Moravy patnáctiletý Bořivoj, aby se stal knížetem kmene Čechů, kdosi zavraždí v Zabrušanech bratra Dragy a současně se pokusí zabít jejího snoubence Mojslava. Proroctví staré vědmy. Jaromír Jindra. Četl(a) jsem ... Kniha Proroctví staré vědmy - Ve stínu slavných panovníků ... ... . Proroctví staré vědmy. Jaromír Jindra. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 3 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pondělí 9.3. u Vás doma (Typy doručení ... Kniha Proroctví staré vědmy Přidat komentá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY