Jachting v bouřích

Jachting v bouřích - Peter Bruce | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Peter Bruce
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jachting v bouřích.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jachting v bouřích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Bruce. Číst Jachting v bouřích Online je nyní tak snadné!

POPIS


Překlad z anglického originálu již sedmé edice této knihy (Heavy weather sailing). Kniha, kterou musí mít v knihovně každý jachtař, bez ohledu kde pluje. Bouře a špatné počasí vás dokáže zastihnout kdekoliv a je třeba být na to připraven a vědět, co dělat. To je totiž ten rozdíl mezi přežitím bouře v pořádku a velkým průšvihem, ne-li katastrofou. Výpravná plnobarevná kniha se skutečnými příběhy, poučeními z nich a praktickými návody.


... v bouřích. Pokud byste si měli koupit jednu jedinou knihu o jachtingu, je to tahle ... Jachting v bourich - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Možné platby: dobírka, kartou, PayPal, v hotovostiDoprava: Česká pošta, Zásilkovna, Balíkovna, nebo osobní převzetí na Praze 10, 5 min od metra Strašnická Nejlepší a nejkomplexnější kniha o plavbě v obtížných podmínkách, v bouřích a v uragánech, poprvé vychází v českém jazyce. Originální název knihy je Heavy Weather Sailing. Tuto knihu napsal Adlard Coles a vyšla poprvé v roce 1967. Do dnešní doby vyšlo ... Jachting v bouřích - Peter Bruce | Kniha na Alza.cz ... . Tuto knihu napsal Adlard Coles a vyšla poprvé v roce 1967. Do dnešní doby vyšlo již šest podstatně změněných a aktualizovaných vydání. Kniha Jachting v bouřích vychází ve Velké Británii pravidelně již od roku 1967, poslední sedmé vydání, to, které se právě chystáme vydat, je z roku 2016. (Mimochodem, ta původní zde vydaná před deseti lety byla páté edice, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY