Zuřivost

Zuřivost - Sandra Brown | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sandra Brown
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zuřivost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zuřivost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sandra Brown. Číst Zuřivost Online je nyní tak snadné!

POPIS


Televizní reportérka Kerra Baileyová se rozhodla udělat rozhovor s majorem Trapperem, který se proslavil jako hrdina, když před čtvrtstoletím vyvedl z trosek hotelu v Dallasu hrstku lidí po bombovém útoku. V tu chvíli ještě netuší, že právě vykročila na cestu za dávným zločinem, ani že se pozadím této události zabývá i majorův syn John, bývalý vyšetřovatel. Po útoku na majora spojí Kerra a John síly. Vzniká mezi nimi složitý vztah, nabitý vzájemnou přitažlivostí i pochybnostmi, ale přes všechny dramatické zvraty rozplétají síť lží a spiknutí.


...t - všeho je zde dostatek: napětí, padouchů, tvrdohlavý hrdina bez bázně, krásná reportérka, sympatie na první pohled, což čtenář odhalí dřív než ti, kterých se to týká, také je tam sex, který zavaří pár stránek a konec takový, aby se kniha vyplatila číst ... Zuřivost - HBO GO ... . Tak to je naše milá Sandra Brown. Jenže scénář stojí za houby - Zuřivost je takový mix hororu a akčního thrileru, kde v jedné linii sledujeme dívku a v druhé linii ramboidního tátu (zestárlý Kirk Douglas), jak pátrá po synovi. Nejde to moc dohromady, chvílemi je to nuda k nepřežití a ve finále to skončí nejblbějším možným způsobem. Snímek se odehrává rok poté, co došlo v Tokiu k příšerné vraždě, kdy ... Furious - definition of furious by The Free Dictionary ... . Nejde to moc dohromady, chvílemi je to nuda k nepřežití a ve finále to skončí nejblbějším možným způsobem. Snímek se odehrává rok poté, co došlo v Tokiu k příšerné vraždě, kdy ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY