Emin vánoční deník

Emin vánoční deník - Tereza Kopecká | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tereza Kopecká
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Emin vánoční deník.pdf


Chcete si knihu přečíst?Emin vánoční deník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Kopecká. Číst Emin vánoční deník Online je nyní tak snadné!

POPIS


Prosinec… adventní čas svými světélky připomíná blížící se Vánoce… Osmiletá Ema se právě vyléčila z angíny a má přísně nařízené předčasné vánoční prázdniny. Maminka s tatínkem ji spolu s mladší sestřičkou Zorkou svěří na hlídání babičce a dědečkovi, kteří bydlí v maličké vesničce plné velkých příležitostí k zajímavým zážitkům pro voňavé sváteční dny! A jak to všechno víme? Jednoduše. Ema si to zapsala do svého deníku!


... Ema se právě vyléčila z angíny a má přísně nařízené předčasné vánoční prázdniny ... Emin vánoční deník - Tereza Kopecká - Megaknihy.cz ... . Maminka s tatínkem ji spolu s mladší sestřičkou Zorkou svěří na hlídání babičce a dědečkovi, ... Emin vánoční deník Tereza Kopecká ... Emin vánoční deník. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po při ... Emin vánoční deník | KNIHCENTRUM.cz ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Název: Emin vánoční deník. Autor: Tereza Kopecká. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Pro dívky; Děti do 10 let › Pro dívky; Děti nad 10 let › Romány, povídky, příběhy; Děti d...SOUVISEJÍCÍ KNIHY