Můj život s hudbou

Můj život s hudbou - Vladimír Popelka | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Popelka
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj život s hudbou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Můj život s hudbou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Popelka. Číst Můj život s hudbou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knižní vzpomínky Vladimíra Popelky (*1932) jsou jedinečným svědectvím o české hudbě posledních více než sedmdesáti let. Zvláště pak o hudbě populární – jazzu, swingu a hlavně pop music. V této sféře působil Popelka v mnoha rolích, často v době historicky důležité a pozoruhodné, ať už jako jeden ze skladatelů a strůjců úspěchů pěveckého tria Vondráčková – Kubišová – Neckář, Golden Kids, na konci šedesátých let, dále jako hudební režisér Supraphonu s odpovědností nejenom za mnohé snímky špičkového Tanečního orchestru Československého rozhlasu (TOČRu), ale také například za classical rockové nahrávky Collegia musica klávesisty Mariána Vargy. V letech 1969 až 1972 Popelka jako aranžér odíval do slušivého kabátu hity Karla Svobody pro Karla Gotta, Evu Pilarovou, Hanu Zagorovou nebo Jiřího Korna. O několik let později stvořil zvuk Romantického klavíru Jiřího Maláska – série elpíček, která se svým způsobem stala soundtrackem oné doby. Hudební i nehudební příběhy a historky Popelka vypráví poutavě, s odborným nadhledem a typickým humorem.


...ivot s hudbou Autor: Popelka, Vladimír Nakladatel: Nová tiskárna Pelhřimov EAN: 9788074151958 ISBN: 978-80-7415-195-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 372 stran, česky Rozměry: 15,3 × 21,6 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Můj život s kočkou - Home | Facebook ... . vydání) Blízke stretnutie so srnkou. Okrem iného. Viac-menej na: http://www.facebook.com/KORFY2w http://www.instagram.com/korfy2w =====... Každý máme své sny. Někdo doběhne do cíle někdo zůstane stát na startovní čáře na věky. BEST Magic Show in the world - Cool Couple America's Got Talent - The Clairvoyants - Duration: 31:45. Top 10 Talent Recommended for you Pár minut s hudbou z magnetofonového pásku ... snad mi prominete tu valitu ... Muj zivot s hudbou popelka vladimir | Sleviste.cz ... . BEST Magic Show in the world - Cool Couple America's Got Talent - The Clairvoyants - Duration: 31:45. Top 10 Talent Recommended for you Pár minut s hudbou z magnetofonového pásku ... snad mi prominete tu valitu jde o pásek cca 45 let starý,ohraný ale věřte že tyto písničky mě provází celý můj život a jsem moc rá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY