Liberec 89, sametová revoluce

Liberec 89, sametová revoluce - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Liberec 89, sametová revoluce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Liberec 89, sametová revoluce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Liberec 89, sametová revoluce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Víte, co jste dělali 17. listopadu 1989? Většina z lidí, kteří prožili a tvořili sametovou revoluci v Liberci, si vzpomněla přesně... Jejich vyprávění zachytila v sedmnácti příbězích publicistka Jana Patková. Výběr těch, kteří na listopadové a prosincové dny vzpomínali, je pestrý: od někdejší středoškolské studentky přes vysokoškoláky, lékaře či hasiče až po fotografa nebo kněze. Rozdílný je také způsob, jak její jednotliví aktéři sametovou revoluci prožívali. Atmosféru pomáhá dokreslit více než padesátka celostránkových dobových fotografií. Kniha je doplněna populárně naučným shrnutím období konce socialismu a sametové revoluce v tehdejším Československu a na Liberecku z pera historika Jaroslava Pažouta.


...vujeme vám novou knihu v nabídce Městského informačního centra: Liberec 89, sametová revoluce ... Liberec 89, sametová revoluce - Liberecký kraj ... . Víte, co jste dělali 17. listopadu 1989? Většina z lidí, kteří prožili a tvořili sametovou revoluci v Liberci, si vzpomněla přesně… Jejich vyprávění zachytila v sedmnácti příbězích publicistka Jana Patková. Pořad nese název 17 ZASTAVENÍ LISTOPADU a jeho součástí je křest knihy Liberec 89, sametová revoluce. Pořad bude v přímém přenosu vysílán na velkoplošné obrazovce umístěné na náměstí u r ... Sametovou revoluci v Liberci připomíná schod s Havlovým ... ... . Pořad bude v přímém přenosu vysílán na velkoplošné obrazovce umístěné na náměstí u radnice. Vzpomínkovou akci organizuje odpoledne v Liberci i místní buňka Milionu chvilek pro demokracii. Setkání začne v 16:30 u ... (Česky) Liberec 89, sametová revoluce . Monday 18 November, 2019. Sorry, this entry is only available ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY