Podivuhodná dobrodružství Maria a Marka

Podivuhodná dobrodružství Maria a Marka - Olga Tesařová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Olga Tesařová
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Podivuhodná dobrodružství Maria a Marka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Podivuhodná dobrodružství Maria a Marka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olga Tesařová. Číst Podivuhodná dobrodružství Maria a Marka Online je nyní tak snadné!

POPIS


V době, kdy Benátky jsou rušným obchodním přístavem, Mariovi učaruje socha okřídleného lva stojícího na sloupu na náměstí Svatého Marka. Kdykoli kráčí kolem, obdivně hledí na vznešený benátský symbol, a přemýšlí, co asi dělá lev v noci. Jistě létá, když má křídla! Jednoho večera lev opravdu přistane u chlapcovy postele a nabídne mu, aby se s ním proletěl. A tak začnou podivuhodné výlety Maria a lva Marka. Jsou snem, nebo skutečností? Obrázková knížka se zajímavými (nejen) benátskými poznatky.


... kdy Benátky jsou rušným obchodním přístavem, Mariovi učaruje socha okřídleného lva stojícího na sloupu na náměstí Svatého Marka ... Podivuhodná dobrodružství Maria a Marka - Olga Tesařová ... ... . Kdykoli kráčí kolem, obdivně hledí na ... Podivuhodná dobrodružství Maria a Marka. Olga Tesařová ... A tak začnou podivuhodné výlety Maria a lva Marka. Jsou snem, nebo skutečností? Obrázková knížka se zajímavými (nejen) benátskými poznatky. Číst více. 249 Kč Doporučená cena. V prodeji. Kdo by nechtěl zažít dobrodružství ve vesmíru! Cestovat na cizí planety, poznávat ... Podivuhodná dobrodružství Maria a Marka - Olga Tesařová ... ... . Číst více. 249 Kč Doporučená cena. V prodeji. Kdo by nechtěl zažít dobrodružství ve vesmíru! Cestovat na cizí planety, poznávat nové přátele, prostě užívat si ohromnou zábavu. Jirka s Aničkou mají...SOUVISEJÍCÍ KNIHY