Tajnosti levice: Od ideálu osvícenství k triumfu neomezeného kapitalismu

Tajnosti levice: Od ideálu osvícenství k triumfu neomezeného kapitalismu - Jean-Claude Michéa | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jean-Claude Michéa
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajnosti levice: Od ideálu osvícenství k triumfu neomezeného kapitalismu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajnosti levice: Od ideálu osvícenství k triumfu neomezeného kapitalismu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean-Claude Michéa. Číst Tajnosti levice: Od ideálu osvícenství k triumfu neomezeného kapitalismu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Překlad eseje o příběhu levice, jejích kořenech a současnosti z pera francouzského filozofa Jeana-Claudea Michéy. Co je dnes levice? Jaký je její cíl? Z čeho vzešla a jaký cíl by měla mít? Kniha vyšla ve francouzském originále Les mysteres de la gauche v roce 2013. Český překlad od Petra Druláka je obohacen o celé, doposud nezveřejněné znění rozhovoru s autorem knihy, pořízeného pro francouzský deník Midi Libre.


... levice: Od ideálu osvícenství k triumfu neomezeného kapitalismu Jean-Claude Michéa Nakladatel: Masarykova demokratická akademie 2019 Tajnosti levice Od ideálu osvícenství k triumfu neomezeného kapitalismu ... Liberalismus | Knihy.ABZ.cz ... . Jean-Claude Michéa; Jean-Claude Michéa . 0,0 . Sledovať autora . Spoločenské vedy. Všetky knihy autora . Masarykova univerzita, 2019. Na sklade. Vydavateľstvo Masarykova univerzita, 2019. Preklad. Petr Drulák; Překlad eseje o příběhu levice, jejích ... Od ideálu osvícenství k triumfu neomezeného kapitalismu pro českou debatu špatně srozumitelná, francouzský filosof Jean-Claude Michéa ... Michéovy Tajnosti levice udávají dobré důvody pro špatné ... ... . Preklad. Petr Drulák; Překlad eseje o příběhu levice, jejích ... Od ideálu osvícenství k triumfu neomezeného kapitalismu pro českou debatu špatně srozumitelná, francouzský filosof Jean-Claude Michéa se dotýká klíčové otázky: Jak se má levice postavit ke konfliktu mezi konzervativci a liberály? Autor přináší mnoho dobrých argumentů - pro zcela špatnou politickou odpověď. Kniha: T...SOUVISEJÍCÍ KNIHY