Vánoční tramvaj

Vánoční tramvaj - Daniela Krolupperová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Daniela Krolupperová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vánoční tramvaj.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vánoční tramvaj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniela Krolupperová. Číst Vánoční tramvaj Online je nyní tak snadné!

POPIS


Venku sněží, prvňáček Víťa se těší na Ježíška a na tatínka, který se vrací domů z daleké ciziny. Vánoce oslaví všichni tři spolu! Večer, než Víťa usne, ještě vyskočí z postýlky, aby se podíval na konečnou stanici pod okny. Víťa má totiž rád tramvaje – a zrovna jedna přijíždí! Když zastaví, pan řidič vystoupí, jde k blízkému křoví a jakoby s někým mluví. Druhý den se vše opakuje. Kdo se skrývá v houští? A co se Víťovi přihodí v čarovném předvánočním čase?


... dopravní podniky jen vyzdobí tramvaj z venku, jiné si pohrají i s interiérem vozu, kterým dotáhnou „Vánoční tramvaj" k dokonalosti ... Plzeňské tramvaje - www.plzensketramvaje.cz - Pilsner ... ... . Jelikož může sehrát dojem i samotná fotografie „Vánoční tramvaje", pro objektivitu byly použity vždy fotografie, kterými tramvaj prezentují jednotlivé dopravní podniky. Jitka Molavcová, tehdy čerstvá posila divadla Semafor, zpívá vánoční písničku Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra Stříbrná tramvaj, záznam je z pořadu Plakala panna plakala, 1970 ... Vánoční tramvaj Plzeň Foto: plzenoviny.cz Aktuálně z Plzeňska . Vánoční tramvají po nové tramvajové trati už v neděli 15. pro ... ANKETA: Kde jezdí nejhezčí „Vánoční tramvaj 2018"? ... ... Vánoční tramvaj Plzeň Foto: plzenoviny.cz Aktuálně z Plzeňska . Vánoční tramvají po nové tramvajové trati už v neděli 15. prosince. 12.12.2019 16.12.2019 plzenoviny.cz Akce v Plzni, Doprava v Plzni, PMDP, Trať na Borská Pole, Vánoční tramvaj Plze ... Vánoční tramvaj Brno Kdy 30. listo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY