Probouzení zářivé mysli

Probouzení zářivé mysli - Tenzin Wangyal Rinpočhe | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tenzin Wangyal Rinpočhe
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Probouzení zářivé mysli.pdf


Chcete si knihu přečíst?Probouzení zářivé mysli ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tenzin Wangyal Rinpočhe. Číst Probouzení zářivé mysli Online je nyní tak snadné!

POPIS


Místo toho, abyste hledali podporu okolo sebe, je lepší ji hledat uvnitř, tvrdí autor Tenzin Rinpoche. V této knize vám nabízí přímou cestu k tomu, jak se stavět k životním výzvám a jak s nimi správně zacházet. Poté přestanete pochybovat o svých názorech a sobě samých a objevíte v sobě vnitřní moudrost, která vás bude doprovázet v každém okamžiku. Kniha nabízí praktická cvičení, která povedou k životu bez limitů.


...ení zářivé mysli Autor: Rinpočhe, Tenzin Wangyal Nakladatel: Pragma EAN: 9788075496294 ISBN: 978-80-7549-629-4 Originál: Awakening the Luminous Mind Překlad: Svoboda, Jan Popis: 1× kniha, 1× CD, vázaná, 144 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Tenzin Wangyal Rinpočhe | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . vydání) Probouzení zářivé mysli - Tenzin Rinpoche. Místo toho, abyste hledali podporu okolo sebe, je lepší ji hledat uvnitř, tvrdí autor Tenzin Rinpoche. V... Probouzení zářivé mysli. Kdo napsal knihu Probouzení zářivé mysli? Autorem je Tenzin Wangyal Rinpočhe. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Probouzení zářivé mysli 2019; Tibetská jóga snu a ... Probouzení zářivé mysli ... . V... Probouzení zářivé mysli. Kdo napsal knihu Probouzení zářivé mysli? Autorem je Tenzin Wangyal Rinpočhe. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Probouzení zářivé mysli 2019; Tibetská jóga snu a ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY