Skleníkové plyny ze zemědělství a lesnictví

Skleníkové plyny ze zemědělství a lesnictví - Miloslav Šimek, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Miloslav Šimek,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Skleníkové plyny ze zemědělství a lesnictví.pdf


Chcete si knihu přečíst?Skleníkové plyny ze zemědělství a lesnictví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloslav Šimek,. Číst Skleníkové plyny ze zemědělství a lesnictví Online je nyní tak snadné!

POPIS


Monografie se zabývá skleníkovými plyny, které vznikají v půdách i jinde v suchozemských ekosystémech a odsud emitují do atmosféry. Popisuje vlastnosti hlavních skleníkových plynů a jejich roli v atmosféře Země včetně principu tzv. skleníkového efektu. Věnuje se zejména mikrobiálním procesům tvorby a spotřeby skleníkových plynů, zmiňuje i fyzikálně-chemické procesy a složení půdního vzduchu. Seznamuje s emisemi plynů z půd, s metodami měření emisí, s velikostí emisí z různých ekosystémů a s principem mezinárodní a národní inventarizace emisí. Informuje o emisích v globálním měřítku i v České republice. Věnuje se možnostem snížení emisí z půd a ekosystémů. A konečně na několika příkladech přibližuje problematiku tvorby a spotřeby plynů v půdě i velikost emisí z různých systémů.


...kové plyny ze zemědělství a lesnictví Autor: Šimek, Miloslav a kolektiv autorů Nakladatel: Academia EAN: 9788020030115 ISBN: 978-80-200-3011-5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 192 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... PDF Skleníkové Plyny, Adaptace, Mitigace ... . vydání) O čem je kniha Skleníkové plyny ze zemědělství a lesnictví? Monografie se zabývá skleníkovými plyny, které vznikají v půdách i jinde v suchozemských ekosystémech a odsud emitují do atmosféry. Popisuje vlastnosti hlavních skleníkových plynů a jejich roli v atmosféře Země včetně principu tzv. skleníkového efektu. Hledáte Skleníkové plyny ze zemědělství a lesnictví od Miloslav Šimek,kolektiv autorů? Dnes objednáte, ... Skleníkové plyny z půdy a zemědělství — Academia ... . Popisuje vlastnosti hlavních skleníkových plynů a jejich roli v atmosféře Země včetně principu tzv. skleníkového efektu. Hledáte Skleníkové plyny ze zemědělství a lesnictví od Miloslav Šimek,kolektiv autorů? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Monografie se zabývá skleníkovými plyny, které vznikají v půdách i jinde v suc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY