Mount Anne

Mount Anne - Ladislav Slezák | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Slezák
DIMENZE
3,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Mount Anne.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mount Anne ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Slezák. Číst Mount Anne Online je nyní tak snadné!

POPIS


"Mount Anne je nebezpečné stvoření. Hraje si s iluzemi. Je křivým zrcadlem a nekonečnou studní. Saje brčkem z méněcennosti. Vráží pletací jehlice do hlavy. Přejíždí kůži šmirglem. Patří do rukou odborníka. Nemá co dělat u malých holčiček. Nemá se kolem nich co vometat. Manon je růže hozená do kostela. Mount Anne je spolknutý granát. Mount Anne žije ve stínech. Vidět je, až když je příliš pozdě. Dýchá v každé manipulaci, v každém posměšku. Tolik touží po pozornosti. Mount Anne je nepřítel, který dostal zbraň. Je jedna a je jich nespočet. Přenáší se slovem a obrazem. Vchází očima, ušima i ústy. Zůstává v hlavě. Staví si tam sídlo." Pozoruhodnou poému Mount Anne Ladislava Slezáka zdobí šité ilustrace Zdeňky Saletové.


...nt Anne is a mountain located in the Southwest National Park in south-west region of Tasmania, Australia ... Mont-Sainte-Anne (Beaupre) - 2020 All You Need to Know ... ... .The mountain lies within the UNESCO World Heritage-listed Tasmanian Wilderness.. With an elevation of 1,423 metres (4,669 ft) above sea level, Mount Anne is within the forty highest mountains in Tasmania, and is the highest in south-west Tasmania, adding to its appearance of prominence. Mount Anne Day Walk is a 15km, grade 4 return hike located in the Southwest National Park, Tasmania. The hike should take approximately 8-10hrs days to complete. Summary. The Mt Anne day walk in Tasmania ... Mount Anne - Wikipedia ... . The hike should take approximately 8-10hrs days to complete. Summary. The Mt Anne day walk in Tasmania's South West National Park (and World Heritage area) is an absolutely stunning hike. Mt Anne stands at 1423 metres and involves a full day ... A few years ago, we attempted to go up to Mount Anne i...SOUVISEJÍCÍ KNIHY