100 jednoduchých věcí, které můžete udělat proti Alzheimerově nemoci

100 jednoduchých věcí, které můžete udělat proti Alzheimerově nemoci - Jean Carperová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jean Carperová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
100 jednoduchých věcí, které můžete udělat proti Alzheimerově nemoci.pdf


Chcete si knihu přečíst?100 jednoduchých věcí, které můžete udělat proti Alzheimerově nemoci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean Carperová. Číst 100 jednoduchých věcí, které můžete udělat proti Alzheimerově nemoci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jean Carperová fundovaně a přehlednou formou nabízí současné informace týkající se výzkumu, léčení a prevence této nemoci, jež hrozí stát se morem jedenadvacátého století. Její kniha oslovuje o to víc, že je psána z pohledu nositele genu způsobujícího Alzheimerovu chorobu. Carperová nijak nezastírá skutečnost, že věda dosud nezná mechanismus, jenž Alzheimerovu chorobu spouští, a tudíž neexistuje ani spolehlivý návod, jak se tomuto extrémně limitujícímu a izolujícímu onemocnění vyhnout. Ví se však, že určité zvyklosti v životním stylu, jako je například stravování, tělesná aktivita či ochota učit se neustále novým věcem, mohou mít zásadní vliv na trénink mozku, takže není tolik náchylný k degeneraci. Autorka zdůrazňuje, že nejsme nuceni trpně čekat na to, zda se nemoc u nás projeví: předkládá desítky možností, jakým způsobem udržet organismus a zejména mozek v činnosti až do pozdního věku nejen pomocí nejrůznějších potravinových doplňků ale také optimistickým přístupem k životu, udržováním bohatých mezilidských vztahů a osvojením si aktivního způsobu života.


...nická kniha: 100 jednoduchých věcí, které můžete udělat proti Alzheimerově nemoci Autor: Jean Carperová - Jean Carperová fundovaně a přehlednou formou nabízí současné informace týkající se výzkumu, léčení a prevence této nemoci, jež hrozí stát se morem jedenadvacátého století ... 100 jednoduchých věcí, které můžete udělat proti ... ... . 100 jednoduchých věcí, které můžete udělat proti Alzheimerově nemoci...a úbytku paměti Jean Carperová Objednávejte knihu 100 jednoduchých věcí, které můžete udělat proti Alzheimerově nemoci v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Všechny informace o produktu Kniha 100 jednoduchých věcí, které můžete udělat proti Alzheimerově nemoci, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze 100 jednoduc ... 100 jednoduchých věcí, které můžete udělat proti ... ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Všechny informace o produktu Kniha 100 jednoduchých věcí, které můžete udělat proti Alzheimerově nemoci, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze 100 jednoduc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY