Posel v temném lese

Posel v temném lese - Lois Lowryová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lois Lowryová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Posel v temném lese.pdf


Chcete si knihu přečíst?Posel v temném lese ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lois Lowryová. Číst Posel v temném lese Online je nyní tak snadné!

POPIS


Představte si, že žijete ve světě, kde si lidé pomáhají, jsou ke všem soucitní a laskaví. A pak se to zvolna a nenápadně začne měnit. Zdá se, že zlobu, bezcitnost a lakotu sousedů mají na svědomí divné obchody, takzvané handly. Nehandluje se ale o věci, nýbrž o něco, co není vidět… Uplynulo šest let od doby, kdy malý rošťák Matty dorazil do Vesnice uzdravení. Pod laskavým dohledem Jasnovidce dospěl v spolehlivého mladíka, který pro vesnickou komunitu obstarává kontakt s okolním světem. Jen on totiž dokáže ve zdraví projít záludným lesem, který obklopuje vesnici. Doufá, že díky této jedinečné schopnosti si vyslouží označení všemi ctěného Posla. Jenže do vesnice, ve které dosud nacházeli útočiště lidé vyhnaní pro tělesné postižení či pokročilý věk ze sousedních osad, začíná prosakovat zlověstná síla – mezi obyvateli se šíří nesváry, laskavost a soucit se vytrácejí. Vesničané se rozhodnou nepřijímat další příchozí. Pro Mattyho tak začíná závod s časem. Musí projít lesem a přivést Jasnovidcovu dceru Kiru dřív, než se vesnice zcela uzavře. Les se však mezitím změnil a klade mu jednu nástrahu za druhou… Ve třetím dílu tetralogie se čtenáři znovu setkají nejen s Mattym, Jasnovidcem a Kirou z Hledání modré, ale také s Jonasem z Dárce. Pokračování Dárce, vyznamenaného prestižní Newbery Medal za literaturu pro děti Prodáno přes 12 milionů výtisků. Překladová práva prodána do 41 zemí a přeloženo do 23 jazyků. Celá tetralogie se po tři roky držela na seznamu bestsellerů sestavovaném v New York Times. „Jednoduchý, silný, působivý příběh lze číst samostatně, bez znalosti předchozích dílů.“ (KIRKUS REVIEWS) „Ve svém třetím románu, volně navazujícím na knihy Dárce a Hledání modré, přináší bytostná vypravěčka Lois Lowryová dalši napínavý příběh, který čtenáře vybízí k zamyšlení.“ (Publishers Weekly) „… šokující závěr čtenáři vyrazí dech a ten bude ještě dlouho po dočtení o knize přemýšlet.“(BookPage)


...temném lese Lois Lowryová Nakladatel: Argo 2020 Kukačka v temném lese online stream cz ke zhlédnutí v HD rozlišení ... Kukačka v temném lese (1984) online zdarma ... . Český dabing. Sledujte online filmy a seriály zdarma a bez omezení. Přehrát on-line s možností stažení. Přehrát Kukačka v temném lese. Otevřít přehrávač v novém okně Přeskočit reklamu. za 24 sekund. x zavřít. x zavřít ... kukacka v temnem lese josef dobrovodsky. Loading... Unsubscribe from josef dobrovodsky? ... Sudetsti Nemci v pohranici 1938 - Duration: 5:30. Pohranicnik Bloguje ... kukacka v temnem lese - YouTube ... . Loading... Unsubscribe from josef dobrovodsky? ... Sudetsti Nemci v pohranici 1938 - Duration: 5:30. Pohranicnik Bloguje 24,643 views. 5:30. Elektronická kniha Posel v temném lese Lois Lowryová - Posel v temném lese Otevřít stranu 99 Ukázky. Ukázka epub Ukázka mobi Ukázka pdf Novinka Ke stažen í Info OKO. Posel v temném lese Lois Lowryová Nakladate...SOUVISEJÍCÍ KNIHY