Diktáty pro 3. třídu

Diktáty pro 3. třídu - Petr Šulc | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Šulc
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Diktáty pro 3. třídu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Diktáty pro 3. třídu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Šulc. Číst Diktáty pro 3. třídu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Diktáty určené zejména pro domácí procvičování základních gramatických jevů a překonání obtíží spojených s českým pravopisem. Kniha je vhodným doplňkem ke všem užívaným učebnicím prvního stupně a její jednotlivá cvičení jsou řazena podle obtížnosti i podle osnov základních škol. Její součástí je samozřejmě klíč pro kontrolu správnosti a vyhodnocení vašich výsledků. Tento velice úspěšný titul se dočkal již své šesté reedice.


...avili jsme nový diktát určený pro ty nejmenší z vás ... Český jazyk | Diktaty-online.cz ... . Konkrétně pro žáky 3. a 4. ročníku základní školy, proto je diktát poměrně krátký (15 úloh). Když budete ve vyplňování i/y dostatečně dobří a rychlí, máte šanci se umístit v naší výsledkové listině. Ale tam se dostanou jen ti nejlepší. Tímto diktátem myslíme i na mladší školáky, kteří s pravopisem začínají. Pracujeme na dalších diktát pro první stupeň, takž ... Diktáty online - 3. třída - Umíme česky ... . Pracujeme na dalších diktát pro první stupeň, takže se můžete těšit s námi.Pro více procvičování můžete navštívit sekci pro 2. třídu nebo pro 3. třídu, kde naleznete řadu dalších cvičení. V tomto diktátů naleznete 25 úloh, které svou úrovn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY