Astrologie, nadpřirozeno a svět Za

Astrologie, nadpřirozeno a svět Za - Sri Chinmoy | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sri Chinmoy
DIMENZE
3,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Astrologie, nadpřirozeno a svět Za.pdf


Chcete si knihu přečíst?Astrologie, nadpřirozeno a svět Za ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sri Chinmoy. Číst Astrologie, nadpřirozeno a svět Za Online je nyní tak snadné!

POPIS


"Během let dostal autor tisíce otázek týkajících se okultismu, astrologie, mimozemských bytostí a podobných témat. Sri Chinmoy se o takových věcech obvykle zdráhal mluvit, protože cítil, že uspokojení mentální zvědavosti hledajícího nijak nezvýší jeho aspiraci ani lásku k Bohu. Jako realizovaný duchovní Mistr měl nicméně volný přístup do rozmanitých vnitřních světů, a tak ve svých odpovědích na podobné otázky nabízí autentická vysvětlení těchto jevů. Kniha představuje výběr těch nejzajímavějších. Jedná se o nové, rozšířené vydání této klasické knihy Sri Chinmoye, která byla dlouhou dobu vyprodána. Uvnitř najdete: • Astrologie a proroctví • Od okultní síly k duchovní síle • Svět duchů • Média a neviditelný svět • Člověk a vesmír„Astrologie nemá sílu změnit náš osud, zatímco duchovnost nebo Jóga tuto sílu mají. Rozdíl mezi astrologií a Jógou je v tom, že astrologie pouze ukazuje. Ukazuje budoucnost na základě minulosti, ale nemění ji. Jóga však může minulost přemoci a utvářet budoucnost. Astrologie hraje svou roli velice účinně, dokud člověk nevstoupí do hlubší duchovnosti. Tam se astrologie skloní.“ - Sri Chinmoy"


...rologie, nadpřirozeno a svět Za. Celkové hodnocení ... Astrologie, nadpřirozeno a svět Za | Knižní klub Levné knížky ... ... "Během let dostal autor tisíce otázek týkajících se okultismu, astrologie, mimozemských bytostí a podobných témat. Sri Chinmoy se o takových věcech obvykle zdráhal mluvit, protože cítil, že uspokojení mentální zvědavosti hledajícího nijak nezvýší jeho ... Astrologie, nadpřirozeno a svět Za Autor: Chinmoy, Sri Nakladatel: Madal Bal EAN: 9788088324010 ISBN: 978-80-88324-01- Originál: Astrology, the Supernatural and the Beyond Překlad: kol. Popis: 1× kniha, vázaná, 160 stran, česky Rozměr ... Astrologie, nadpřirozeno a svět Za - Sri Chinmoy | Knihy ... ... . Popis: 1× kniha, vázaná, 160 stran, česky Rozměry: 12 × 16,5 cm Rok vydání: 2020 (1. vydání) Astrologie, nadpřirozeno a svět Za Sri Chinmoy. Skladem 5+ ks 166 Kč Běžná cena 199 K č. Ušetříte 33 Kč (17 %) Vložit...SOUVISEJÍCÍ KNIHY