Dívka na útěku: Chce začít nový život, ale minulost má dlouhé prsty

Dívka na útěku: Chce začít nový život, ale minulost má dlouhé prsty - Joanna Reesová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Joanna Reesová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dívka na útěku: Chce začít nový život, ale minulost má dlouhé prsty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dívka na útěku: Chce začít nový život, ale minulost má dlouhé prsty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joanna Reesová. Číst Dívka na útěku: Chce začít nový život, ale minulost má dlouhé prsty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Píše se rok 1926 a Anna Dartonová je na útěku před hrozným zločinem, který byla přinucena spáchat. Osamělá a vyděšená přijíždí do Londýna, kde k ní přichází záchrana v podobě Nancy, sebevědomé americké tanečnice v neblaze proslulém nočním klubu. Anna si změní jméno na Vitu Caseyovou a začne také vystupovat. Tím se ocitá se v nevázaném světě tance, večírků, nekonvenčních žen a módy. Když se seznámí s elegantním Archiem Fenwickem, pohřbí výčitky svědomí a uvěří jeho slibům, že ji bude za všech okolností milovat. Neuvědomuje si však, že ji rychle dohání skrývaná minulost, a když kvůli tomu začínají trpět její nejbližší, musí se postavit minulým skutkům čelem, nebo riskovat, že ztratí vše, co je jí drahé. 


... informace o produktu Kniha Dívka na útěku - Chce začít nový život, ale minulost má dlouhé prsty - Reesová Joanna, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dívka na útěku - Chce začít nový život, ale minulost má dlouhé prsty - Reesová Joanna ... Divka na uteku levně | Mobilmania zboží ... . Dívka na útěku -- Chce začít nový život, ale minulost má dlouhé prsty - Reesová, Joanna ; Píše se rok 1926 a Anna Dartonová je na útěku před zločinem, který byla přinucena spáchat. Mění si jméno a vystupuje v neblaze proslulém nočním klubu. Když se seznámí s elegantním ... Dívka na útěku: Chce začít nový život, ale minulost má dlouhé prsty Joanna Reesová Nakladatel: Metafora 202 ... Dívka na útěku - Chce začít nový život, ale minulost má ... ... . Mění si jméno a vystupuje v neblaze proslulém nočním klubu. Když se seznámí s elegantním ... Dívka na útěku: Chce začít nový život, ale minulost má dlouhé prsty Joanna Reesová Nakladatel: Metafora 202...SOUVISEJÍCÍ KNIHY