Jičínsko z nebe

Jičínsko z nebe - Martina Grznárová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martina Grznárová,
DIMENZE
3,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Jičínsko z nebe.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jičínsko z nebe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Grznárová,. Číst Jičínsko z nebe Online je nyní tak snadné!

POPIS


"Jak vypadá Rumcajsovo město Jičín z ptačí perspektivy? Malebnost Českého ráje se vám v této knize ukazuje pohledem doposud nepoznaným. Nasedněte do kabiny letadla a nechte se unášet krásami Jičínska z nebe. Snad každý z nás aspoň jednou navštívil Jičínsko a ví, jak vypadají Prachovské skály, hrad Kost, město Jičín nebo kruhový zámek Humprecht. Ale jen málokdo viděl tento malebný kraj pohledem ptáků a pilotů, pohledem netradičním, pohledem, který vám známá místa představí tak, jak jste je možná nikdy neviděli. V knize uvidíte, jak ""z nebe"" vypadá centrum tohoto regionu - město Jičín ležící na řece Cidlině. Prohlédnete si Valdickou bránu, náměstí obklopené domy s podloubím a výraznými stavbami, jako jsou kostel sv. Ignáce z Loyoly, Valdštejnský zámek, kostel sv. Jakuba Většího, rozhlednu Milohlídku, rybník Kníže, barokní letohrádek Valdštejnská lodžie. V Podhradí se proletíte nad zbytky hradu Veliš nebo barokní kaplí Loretou, uvidíte malebné obce a města Ohaveč, Sobotku, Bystřici, Kopidlno, Slatiny, Osek, Vysoké Veselí, Choteč, Lázně Bělohrad, Holovousy, Rašín, Hořice, Novou Paku, Mladějov, zámky Dětenice, Staré Hrady nebo Miletín, zříceninu hradu Pecka, mladějovský lom a spoustu dalších zajímavých míst."


...ínsko z nebe Autor: Grznárová, Martina a Chovan, Jakub Nakladatel: CBS nakladatelství EAN: 9788088259589 ISBN: 978-80-88259-58-9 Popis: 1× kniha, vázaná, 143 stran, česky Rozměry: 25,2 × 17,1 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Jičínsko z nebe. Pojďte se podívat, kam určitě budete ... ... . vydání) Jičínsko nejen z nebe. | Foto: archiv B. Procházky Autoři výběru fotografií a průvodních textů Jakub Chovan, Martina Grznárová v úvodu připomínají Jičín jako město pohádek, hovoří o vévodovi z Valdštejna, ale i Rumcajsovi. Jičínsko nejen z nebe. Ministr zahraničí Tomáš Petříček se přijel podívat do Rudníku, jak se vyrábí zdravotnická zařízení pro operační sály a jednotky intenzivní péče. Malebnost Českého ráje se vám ... Česko z nebe - Knihu leteckých fotografií JIČÍNSKO Z NEBE ... ... . Jičínsko nejen z nebe. Ministr zahraničí Tomáš Petříček se přijel podívat do Rudníku, jak se vyrábí zdravotnická zařízení pro operační sály a jednotky intenzivní péče. Malebnost Českého ráje se vám v této knize ukazuje pohledem doposud nepoznaným. Nasedněte do kabiny letadla a necht...SOUVISEJÍCÍ KNIHY