Když jsi odešel

Když jsi odešel - Brooke Harrisová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Brooke Harrisová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Když jsi odešel.pdf


Chcete si knihu přečíst?Když jsi odešel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Brooke Harrisová. Číst Když jsi odešel Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když Holly jednoho krásného dne zjistí, že je těhotná, je štěstím bez sebe. Netrvá však dlouho a splněný sen se mění v noční můru – miminko se špatně vyvíjí. Holly je na pokraji zhroucení a obrovskou emocionální zátěž nevydrží ani její vztah. A aby toho nebylo málo, její milovaná babička Annie umírá. Před svou smrtí má jen jediné přání: Chce, aby si Holly přečetla její knihu vzpomínek. Holly pročítá zažloutlé stránky a před očima se jí odvíjí dojemný příběh Annie a její první a poslední velké lásky Arthura „Skicáka“ Talbota, který se doslova obětoval, aby ona mohla žít v bezpečí. Jak se dojemný příběh pomalu chýlí ke konci, Holly díky němu nachází v sobě sílu čelit budoucnosti. Annie tak před svou smrtí předá Holly ten nejvzácnější odkaz: Nezáleží na tom, jak dlouho někoho milujete, ale jak moc.


...si odešel 2018; Kniha Když jsi odešel je v ... Soutěž o knihu Když jsi odešel | Vaše soutěže ... . Právě čtených: 5x: Přečtených: 222x: Čtenářské výzvě ... Ke knize "Když jsi odešel" doporučujeme také: Jenom pro velký holky Kudynová, Věra Cena: 254 Kč Kukačka Danielsová, Natalie Cena: 274 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... Máte-li tedy rádi romantické příběhy, vedoucí třeba i trochu k zamyšlení nad vlastním životem, vztahy v rodině apod., tak si Když jsi odešel nenechte rozhodn ... Když jsi odešel - Biblio ... ., tak si Když jsi odešel nenechte rozhodně ujít. agatha2 6 09. března Když jsi odešel - Brooke Harrisová. Když Holly jednoho krásného dne zjistí, že je těhotná, je štěstím bez sebe. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY