Pošta shora

Pošta shora - Jiří Dědeček | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Dědeček
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pošta shora.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pošta shora ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Dědeček. Číst Pošta shora Online je nyní tak snadné!

POPIS


Básnická sbírka Pošta shora obsahuje básně napsané na hranici bdění a spánku, ve fázi usínání, kdy slova, situace a obrazy nabývají nových, nečekaných významů. Autor tvořil tak, že když už skoro usínal a věci v mysli se začínaly podivně měnit, násilím se vytrhl z náruče spánku a vše zapsal. I když metoda není nová, výsledky jsou originální : Jiří Dědeček rýmuje i ve spaní! Tepaní střízlíci tepaní skřivani musí si odříci létání zpívání s úsměvem na líci pravím vám: Ne paní tito jsou tepaní.


...cká sbírka Pošta shora obsahuje básně napsané na hranici bdění a spánku, ve fázi usínání, kdy slova, situace a obrazy nabývají nových, nečekaných významů ... Jiri dedecek posta shora levně | Mobilmania zboží ... . Autor tvořil tak, že když už skoro usínal a věci v mysli se začínaly podivně měnit, násilím se vytrhl z náruče spánku a vše zapsal. Všechny informace o produktu Kniha Pošta shora - Jiří Dědeček, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pošta shora - Jiří Dědeček. Básnická sbírka Pošta shora obsahuje básně napsané na hranici bdění a spánku, ve fázi usínání, kdy slova, situace a obrazy nabývají nových, nečekaných v ... Pošta shora - Jiří Dědeček od 205 Kč - Heureka.cz ... . Básnická sbírka Pošta shora obsahuje básně napsané na hranici bdění a spánku, ve fázi usínání, kdy slova, situace a obrazy nabývají nových, nečekaných významů. Autor tvořil tak, že když už skoro usínal a věci v mysli se začínaly podivně měnit, násilím se vytrhl z n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY