Křenovice ztracené a znovuobjevené

Křenovice ztracené a znovuobjevené - Michael Doubek, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Doubek,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Křenovice ztracené a znovuobjevené.pdf


Chcete si knihu přečíst?Křenovice ztracené a znovuobjevené ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Doubek,. Číst Křenovice ztracené a znovuobjevené Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha historických a současných fotografií Křenovice, obce na jižní Moravě. Nové fotografie byly pořízeny ze stejného místa jako historické, aby bylo srovnání co nejpřesnější. Vzhledem k tomu, že dosud nebyla vydána žádná kniha srovnávající historické a současné fotografie Křenovic, pokusili se to autoři touto publikací napravit. Kniha by mohla být poutavá nejen pro občany obce, ale i pro její návštěvníky nebo pro ty, kteří se zajímají o historii jako takovou. Současnost zachycená v této knize by se mohla stát důležitým dokumentem o Křenovicích v letech a desetiletích, která přijdou.


...ice ztracené a znovuobjevené Autor: Doubek, Michael, Schořová, Zuzana a Spáčilová, Vladimíra Nakladatel: Nakladatelství Kmen EAN: 9788090746954 ISBN: 978-80-907469-5-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 230 stran, česky Rozměry: 21 × 21 cm Rok vydání: 2020 (1 ... Nakladatelství Nakladatelství Kmen | Dobré Knihy.cz ... . vydání) KNIHA - Křenovice ztracené a znovuobjevené V PRODEJI NA OÚ KŘENOVICE. Zájemci si knihu mohou zakoupit na OÚ Křenovice. Cena 250,- Kč. Informujeme občany, že fotoknihu místních autorů Křenovice ztracené a znovuobjevené, obsahující historické a současné fotografie naší obce, je možno opět zakoupit na OÚ Křenovice. Cena výtisku je 250 Kč.  Název: Křenovice ... Vladimíra Spáčilová | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Cena 250,- Kč. Informujeme občany, že fotoknihu místních autorů Křenovice ztracené a znovuobjevené, obsahující historické a současné fotografie naší obce, je možno opět zakoupit na OÚ Křenovice. Cena výtisku je 250 Kč.  Název: Křenovice ztracené a znovuobjevené. Autor: Spáčilov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY