Oblíbená hra

Oblíbená hra - Leonard Cohen | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Leonard Cohen
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Oblíbená hra.pdf


Chcete si knihu přečíst?Oblíbená hra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leonard Cohen. Číst Oblíbená hra Online je nyní tak snadné!

POPIS


Leonarda Cohena zná celý svět především jako hudebníka a zpěváka; ne každý už však ví, že geniální kanadský písničkář měl původně literární ambice. Právě o tom vypráví jeho prvotina z roku 1963 – silně autobiografický román Oblíbená hra, po němž Cohen o tři roky později vydal už jen knihu Nádherní poražení a svoji romanopiseckou dráhu uzavřel. Oblíbená hra je barevnou mozaikou sestávající z drobných epizod, které pojednávají o dospívání a raném mužném věku bohatého židovského mladíka z Montrealu jménem Breavman. Vzpomínky z dětství se prolínají s rozhovory s protagonistovou dívkou Shell, s líčením jeho vztahu s dlouholetým kamarádem Krantzem či matematickým maniakem a božím prosťáčkem Martinem. Ač mu všichni slouží jako inspirace na cestě k umění, na to, aby se stal umělcem, je musí nakonec opustit a vyrazit do světa na vlastní pěst.


...1000 je jedna z nejoblíbenějších polských karetních her a je velice dobře známá i v ostatních východoevropských zemích, jako jsou Rusko, Bělorusko, Ukrajina, Kazachstán a Litva ... Hra: Treasures Of The Mystic Sea - Online hry zdarma ... ... . Oblíbená hra je napsaná formou mozaiky skládající se z drobných epizod, které líčí dospívání a raný mužný věk bohatého židovského mladíka z Montrealu jménem Breavman. Vzpomínky z dětství se prolínají s rozhovory s jeho současnou dívkou Shell a průběhem této Brevmanovy „oblíbené hry", vztahem s dlouholetým ... 3 alba, na Rajčeti od 25. prosince 2018 89 alb, na Rajčeti od 12. května 2017 Ob ... Moje oblíbená hra 3 - YouTube ... ... 3 alba, na Rajčeti od 25. prosince 2018 89 alb, na Rajčeti od 12. května 2017 Ob...SOUVISEJÍCÍ KNIHY