Svitavsko z nebe / Svitavi Region From Heaven

Svitavsko z nebe / Svitavi Region From Heaven - Martina Grznárová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martina Grznárová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Svitavsko z nebe / Svitavi Region From Heaven.pdf


Chcete si knihu přečíst?Svitavsko z nebe / Svitavi Region From Heaven ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Grznárová,. Číst Svitavsko z nebe / Svitavi Region From Heaven Online je nyní tak snadné!

POPIS


Víte, kterému městu se přezdívá „České Carcassonne“, kolik jedinečných sgrafitových psaníček napočítáte na fasádě zámku v Litomyšli a kudy vede historická hranice mezi Čechami a Moravou? Zasněte se při pohledu na jedinečné snímky zachycené z kabiny letadla a poznejte Svitavsko jinak, z nebe! Kniha leteckých fotografií představuje kraj ležící na svitavské pahorkatině, kraj který je historicky rozdělen na Čechy a Moravu. Proleťte se nad regionem Svitavska z pohodlí domova. Je to region plný zajímavostí. Najdete zde barevná podloubí ve Svitavách, které na vás dýchnou pohádkovou náladou nebo kostel v Budislavi, který ohromí svým moderním vzhledem. Proletíte se nad městy a vesnicemi, jako je Budislav, Borová, Telecí, Polička, Jevíčko, Trnávka, Moravská Třebová, Dolní Újezd, Litomyšl, uvidíte hrad Svojanov nebo zámky Moravská Třebová a Litomyšl. A je toho mnohem víc, co v knize uvidíte netradičním pohledem.


...o z nebe / Svitavi Region From Heaven Autor: Grznárová, Martina a Paprčka, Milan Nakladatel: CBS nakladatelství EAN: 9788088259626 ISBN: 978-80-88259-62-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 135 stran, česky, anglicky Rozměry: 25,2 × 17,1 cm Rok vydání: 2020 (1 ... Kroměřížsko z nebe / Kroměříž Region From Heaven (Milan ... ... . vydání) Jazyk: česky, anglicky Svitavsko z nebe Srp 5, 2019 | Novinky V mírně zvlněném kraji Svitavska vás neokouzlí jen příroda nedotčená civilizačními vlivy, naprostý klid, atraktivní kamenná skalní města a místa přímo stvořená pro odpočinek, dlouhé procházky a relaxaci. Zasněte se při pohledu na jedinečné snímky zachycené z kabiny letadla a poznejte Svitavsko jinak, z nebe! Kniha leteckých fotografií představuje kraj ležící na svitavské pahorkatině, kraj který je historick ... Nakladatelství CBS nakladatelství | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Zasněte se při pohledu na jedinečné snímky zachycené z kabiny letadla a poznejte Svitavsko jinak, z nebe! Kniha leteckých fotografií představuje kraj ležící na svitavské pahorkatině, kraj který je historick...SOUVISEJÍCÍ KNIHY