Ten, koho přece znám

Ten, koho přece znám - Mike Gayle | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Mike Gayle
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ten, koho přece znám.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ten, koho přece znám ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mike Gayle. Číst Ten, koho přece znám Online je nyní tak snadné!

POPIS


Studium na prestižní britské internátní škole je odnepaměti vstupenkou mezi společenskou elitu. Co když se však na této předem nalinkované cestě něco zvrtne? Dva někdejší premianti, Danny Allen a James DeWitt, se po letech setkávají v pečovatelském domě: jeden jako pomocný ošetřovatel, druhý jako odložený pacient. Návrat do běžného života nebude jednoduchý, ale oba zjistí, že si můžou vzájemně pomoct víc, než čekali.


...o přece znám Autor: Gayle, Mike Nakladatel: KNIHA ZLÍN EAN: 9788074739477 ISBN: 978-80-7473-947-7 Originál: The Man I Think I Know Překlad: Musilová, Markéta Popis: 1× kniha, vázaná, 350 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2020 (1 ... Ten, koho přece znám | Kniha Zlín ... . vydání) Ten, koho přece znám je v první řadě mimořádně silný příběh o přátelství a nejrůznějších podobách pomoci - příběh, který nesklouzává k lacinému sentimentu, ale naopak pomocí typicky britského nadhledu a někdy až černého humoru vypovídá mimořádně poutavým způsobem o stále ještě přetrvávajících ... Ten, koho přece znám Mike Gayle Nakladatel: KNIHA ZLÍN 2020 Ten ... Ten, koho přece znám - Mike Gayle | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... Ten, koho přece znám Mike Gayle Nakladatel: KNIHA ZLÍN 2020 Ten...SOUVISEJÍCÍ KNIHY