V Caracasu bude nejspíš stále tma

V Caracasu bude nejspíš stále tma - Karina Sainz Borgo | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Karina Sainz Borgo
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
V Caracasu bude nejspíš stále tma.pdf


Chcete si knihu přečíst?V Caracasu bude nejspíš stále tma ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karina Sainz Borgo. Číst V Caracasu bude nejspíš stále tma Online je nyní tak snadné!

POPIS


Napínavý, komorní příběh začíná pohřbem matky, s níž hlavní hrdinka Adelaida prožila celý život a ke které ji pojila silná citová vazba. Svobodná, bezdětná, osamělá čtyřicátnice je náhle úplně sama. Ke všemu ji z jejího bytu i života vyhodí provládní ženské komando. V tu chvíli začíná Adelaidin boj o přežití. Náhodou se dostane do sousedního bytu, v němž najde jeho majitelku mrtvou. Druhá šance na život začíná, ale její cena bude vysoká. Dokáže člověk, postavený do mezní situace, zradit osobní etický kodex, porušit nejhlouběji zakořeněné morální zásady a zapřít v sobě lidskost a soucit, jen aby přežil? Může se jen tak vzdát vlastní identity a snadno se stát někým jiným? A je možné, aby si kvůli přežití osvojil cizí minulost, vzpomínky, tužby i obavy, a potom žil dál a neztratil se sám sobě? Novela představuje významný literární počin mladé spisovatelky, v němž bez příkras vypráví o syrové a surové realitě současné Venezuely.


...asu bude nejspíš stále tma Autor: Sainz Borgo, Karina Nakladatel: Odeon EAN: 9788020719478 ISBN: 978-80-207-1947-8 Originál: La hija de la espaňola Překlad: Hazaiová, Lada Popis: 1× kniha, vázaná, 208 stran, česky Rozměry: 13,2 × 20,8 cm Rok vydání: 2020 (1 ... V Caracasu bude nejspíš stále tma - Karina Sainz Borgo ... ... . vydání) Hledáte V Caracasu bude nejspíš stále tma od Sainz Borgo Karina? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha V Caracasu bude nejspíš stále tma:Napínavý, komorní příběh začíná pohřbem matky, s níž hlavní hrdinka Adelaida prožila celý život a ke které ji pojila silná citová vazba. Svobodná, bezdětná, osamělá čtyřicátni ... V Caracasu bude nejspíš stále tma - Sainz Borgo Karina od ... ... . 33 prodejen po celé ČR Kniha V Caracasu bude nejspíš stále tma:Napínavý, komorní příběh začíná pohřbem matky, s níž hlavní hrdinka Adelaida prožila celý život a ke které ji pojila silná citová vazba. Svobodná, bezdětná, osamělá čtyřicátnice je náhle úplně sama. Ke všemu ji z jejího bytu i života vyhodí provládní ženské komando. V Car...SOUVISEJÍCÍ KNIHY