Italská kuchařka: 130 tradičních receptů

Italská kuchařka: 130 tradičních receptů - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Italská kuchařka: 130 tradičních receptů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Italská kuchařka: 130 tradičních receptů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Italská kuchařka: 130 tradičních receptů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kuchařka, se kterou si připravíte všechny ty báječné pokrmy, které jste ochutnali na dovolené v Itálii, přináší sto třicet receptů, typických pro tradiční i moderní italskou kuchyni. Snadno podle nich připravíte celé menu, zahrnující polévky, těstoviny, masitá či zeleninová hlavní jídla i dezerty. Recepty jsou rozdělené podle regionů, ale nemusíte se bát je kombinovat, výsledek bude vždy vynikající. Navíc se naučíte připravovat domácí těstoviny a poučíte se o různých tajemstvích italské kuchyně.


... Italská kuchařka: 130 tradičních receptů ... Vaření, kuchařky, nápoje, diety ... . Originální název: Italian Cooking: Flavor of Food on the Italian Roads. Autor: Překladatel: Jana van Luxemburg. Titul je zařazen do žánrů: Kuchařky, nápoje, diety › Evropská národní kuchyně; ISBN: 978-80-242-6394-6. EAN: 9788024263946. Objednací kód: EF041304 Italská kuchařka 130 tradičních receptů. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funk ... Rybářská kuchařka 130 receptů - Eva Štiková | Knihy.ABZ.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kuchařka, se kterou si připravíte všechny ty báječné pokrmy, které jste ochutnali na dovolen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY